FITweb

ZPĚT

Milla Jovovich (33)

Pro hvězdy showbyznysu je štíhlá linie nezbytným pracovním nástrojem. Jakmile opustí brány porodnice, doslova se předhánějí v tom, kdo z nich se dostane dřív na původní váhu. Která novopečená maminka zvítězila v závodě o nejrychlejší návrat ke štíhlým křivkám?

Kolik přibrala v těhotenství:

35 kg Jak dlouho hubla: rok a půl Snídala tři croissanty s máslem, pár koblih, želé a šlehačku. Tak vypadal její těhotenský jídelníček, díky němuž se bývalá modelka a úspěšná herečka dostala na neuvěřitelnou váhu 100 kg! Celá natekla tak, že musela začít nosit boty o tři velikosti větší. Při rutinní kontrole se její lékař doslova vyděsil poté, co se postavila na váhu, a doporučil jí, aby omezila konzumaci sacharidů a začala jíst víc masa a zeleniny.

Poporodní askeze

Když předloni v listopadu přivedla na svět dceru Ever Gabo, hned si naordinovala tvrdý režim - 5x týdně cvičení s trenérem, jenž jí zároveň připravoval jídelníček na míru. „Jedla jsem jen vločky, lososa a artyčoky. Zhubnout bylo zkrátka mnohem těžší než přibrat.“

Další dítě počká

Podařilo se jí to až po roce a půl, kdy se nechala slyšet, že si dá s dalším těhotenstvím načas.„Když jsem konečně na své váze, chci si své tělo užít.“ A aby ukázala, že je opět ve formě, nafotila sérii odvážných fotografií.

15.6.2009 15:52 | ILONA LAUŽANSKÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.