FITweb

ZPĚT

Tohle jsem konečně já!

Markéta (24) na sobě za poslední rok odvedla spoustu práce. Zhubla deset kilogramů a ke spokojenosti jí chybělo už jen doladit šatník a účes, což jsme jí jako čtenářce Diety rádi umožnili...

VIZITKA

Markéta Věk: 24 let Povolání: pojišťovací poradkyně

VLASY

Markéta přišla s dlouhými černými vlasy, které volaly po zásahu nůžek i změně odstínu. Kadeřnice Jarmila pro Markétu vybrala tmavě hnědou s odlesky do fialova a ofi nu zvýraznila odvážnými tóny výrazné červené. Celý střih přizpůsobila trendům na rok 2009, a navíc tak, aby Markétě dovolil kromě zmiňované ofi ny také sčesání na sexy patku. Na konečnou úpravu kadeřnice použila styling z řady I. Dentity a sérum na konečky vlasů, vše od firmy Framesi.

MAKE-UP

Markétina krásná pleť ocenila jemný hydratační make-up Clarins. Pod oči bylo třeba trochu rozjasňujícího korektoru od Diora. Obočí vizážista Kája vykreslil šedohnědou tužkou a učesal kartáčkem. Oči vystínoval do vzoru pavího oka. Na pohyblivé víčko nanesl zelenou, přechod mezi pevným a pohyblivým víčkem zvýraznil tyrkysovomodrými stíny a na spodní linku použil jasně modré. Na závěr už stačila jen černá řasenka. Rty Kája orámoval tělovou konturkou a neutrální rtěnku „rozzářil“ růžovým leskem.

PROČ PROMĚNA?

„Považuji se za poměrně výraznou osobnost, ale nikdy jsem to neuměla pořádně vyjádřit svým šatníkem ani líčením. Navíc jsem se chtěla odměnit za zhubnutí a tohle mi přišlo jako dobrý nápad. A musím říct, že jsem vážně maximálně spokojená. Tohle jsem totiž konečně já!“

1. OUTFIT

BAREVNÉ JARO Letos se nosí oranžovočervená barva, proto padla volba na hedvábné šaty s ozdobnými volánky, které nechala vyniknout výrazná džínová vesta. Aby outfi t ladil, opakuje se barva punčocháčů na botách a kabelce. Podlouhlý náhrdelník a podpatky prodlužují celkovou siluetu.

2. OUTFIT

VE STYLU 50. LET

Markéta má sexy štíhlé nohy a šaty jí přidávají na ženské přitažlivosti. Kostkatý vzor jen podpořil extravagantnost jejího nového sestřihu.

PŘED PROMĚNOU PO PROMĚNĚ

MAKE-UP: KÁJA PAVLÍČEK, KADEŘNICE: JARMILA GYÖNGYÖSI, KADEŘNICTVÍ: STUDIO KRÁSY A RELAXACE MIO FACCIA, ŽITNÁ 1578/52, PRAHA 2, TEL. 222 87 44 66,

9.7.2009 18:07 | Kateřina Hladíková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.