FITweb

ZPĚT

Julianne Moore (49)

Jako dítě patřila mezi ošklivky. Vyrostla ale do krásy a ve středním věku dozrála do jedinečného půvabu.

„Byla jsem malá, nemotorná a nosila nemožné brýle,“ popisuje své dětství Julianne. Když si však v osmnácti ostříhala vlasy a pořídila si kontaktní čočky, stala se z ní krásná labuť. Dnes patří díky porcelánové pleti, hlubokým očím a zrzavým vlasům mezi nejhezčí herečky své generace. Ve 44 letech dokonce nafotila vkusné odhalené fotky pro pánský magazín! „Myslím, že jsem štíhlá, ale filmovému průmyslu to nestačí. Všechny herečky věčně hladoví,“ kritizuje ideál přehnané štíhlosti. Potřebuje-li upravit váhu, živí se jogurtem a müsli tyčinkami.

Co se cvičení týče, drží se programu, který jí připravil osobní trenér. Zahrnuje třikrát týdně kardiocvičení a dvakrát posilování. Plastické operaci by se v krajním případě nebránila, ale je proti injekcím botulotoxinu. „Nechápu, proč to ženy dělají. Neomladí je, jen je na nich vidět, co podstoupily. Už prostě nikdy nebudeme vypadat jako v pětadvaceti, a s tím se nedá nic dělat,“ dodává.

17.7.2009 16:05 | Ilona Lužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.