FITweb

ZPĚT

Ve jménu podzimních trendů...

Znáte ten pocit, že vaše vlasy akutně potřebují změnu? Byla jsem na tom stejně a věděla, že jediní, kdo mi pomůžou, jsou kadeřníci, s nimiž naše redakce spolupracuje na Proměně. Nezklamali, a co víc, ukázali mi zároveň aktuální podzimní trendy. Inspirujte se!

PROČ PROMĚNA?

„Léto se na vlasech vždy podepíše. Zvlášť na dlouhých, hustých a neposlušných, jaké mám já. Suché konečky, odrosty a fakt, že chci objevit konečně účes, který mi dovolí nosit vlasy rozpuštěné, ukončily na přelomu prázdnin veškeré váhání. Chci krásné vlasy podle posledních trendů!“

VLASY

Kadeřnice Petra mě hned na začátku potěšila: výrazné krácení vlasů nebylo nutné. Se správným sestřihem jsou podle ní dlouhé vlasy velmi dobře nositelné sepnuté i rozpuštěné. Ideální! Aby se zregenerovaly, nepoužila na ně barvu, ale šetrnější přeliv v tmavší blond, kterou v ofině protknula měděnými odlesky.

Přesně takové barvy teď budou vládnout vlasovému podzimu! Čekání na výslednou barvu zkrátil urychlovač.

Při stříhání se Petra zaměřila na přední část vlasů a horní partie hlavy, kde je kvůli odlehčenosti výsledných účesů výrazně ostříhala tak, abych si s nimi snadno poradila i doma. Před finálními stylingy přišlo na řadu ještě objemové pěnové tužidlo, které se postaralo o bohatost účesů, a pak už se foukalo a natáčelo…

MAKE-UP

Vizážistka Tea vyznává stejně jako já přirozený look. Make-up doporučuje pouze v případě velkých nedostatků pleti, bohatě podle ní stačí korektor, pudr a tvářenka. Oční stíny pojala opět v podzimním rytmu, černou řasenkou oči zvýraznila a v případě rtů se rozhodla pro neutrální lesk.

29.9.2009 13:33 | Jana Potužníková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.