FITweb

ZPĚT

Jak hubnou celebrity?

Mají sice dokonalé postavy, ale většinou jsou výsledkem dřiny. Jak to dělají? Kelly Osbourne zhubla v poslední době neuvěřitelných 22 kilo. Z ošklivého káčátka se vyloupla krásná žena. Co za její změnou stojí?

První vlaštovky se začaly objevovat už v americké soutěži Dancing With Stars. Asi právě v tuto chvíli si uvědomila, že se jí vyplatí začít se o sebe starat. Sama Kelly totiž tvrdí, že nedrží žádnou dietu ani tvrdě nedře v posilovně. Jen se přestala přejídat a naordinovala si půlhodinku cvičení denně.

Jak zhubnout 30 kilo za osm měsíců, by vám mohla poradit oscarová herečka Jennifer Hudson. Poté,
co se kvůli stresům začala přejídat a ještě otěhotněla, se zakulatila k nepoznání. Po porodu se rozhodla, že musí sama se sebou něco pořádného udělat. Jennifer se začala zdravě stravovat a pravidelně cvičit v programu Weight Watchers, do kterého se zapojila. Dál už ale hubnout nechce.

Julia Roberts svou váhu prý neřeší. Jednou má hubenější období, podruhé pár kilo navíc. Přesto ale udržuje zdravý životní styl. Není totiž zastáncem kultu štíhlosti, kvůli kterému mnohdy umírají mladé dívky. Nyní si každopádně udržuje velmi štíhlou postavu, kterou předvedla na filmovém festivalu ve španělském San Sebastianu, kde představovala nový film Jíst, meditovat, milovat.

A jak jsou na tom hollywoodští muži? Tom Cruise je pod tlakem své ženy Katie Holmes, která velmi ráda běhá, a proto začal pravidelně šermovat a posilovat. Zároveň také dodržuje tvrdý jídelníček – nesmí sníst více než 1200 kalorií za den. Ten mu doporučil známý fotbalista David Beckham.

Kultu krásného těla neunikl ani Brad Pitt, a proto ve svých 45 letech vypadá skvěle. Většinou ale diety nebo tvrdé tréninky podstupuje jen kvůli svým rolím. Spolu s rodinou se drží vyváženého jídelníčku,
jí šestkrát denně a některá jídla občas nahradí proteinovým koktejlem. Při posilování se vždy zaměřuje na jinou skupinu svalů.

14.1.2011 12:19 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
  1. Buriánčice

    Buriánčice No co jako na tohle napsat. Myslim si že to mají jednoduší. Zaplatí si trenéra a nebo i nějaké prášky, které jim pomohou. A taky maji na to, aby jim jídelníček připravoval kuchař, který udělá dobrotu i z té nejodpornější věci.

    Středa 21:22

  2. Rozalka

    Rozalka Mít na to peníze, tak se hubne krásně. Někdo ti to uvaří, máš čas chodit do fitka a starat se jen o svou postavu atd....

    Čtvrtek 09:12

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.