FITweb

ZPĚT

Vyskočte ze stereotypu – trampolína odlehčí tělo

Komerční sdělení

Poprvé se jen zhoupnete. Odraz a už jste ve vzduchu. Radostná energie vás naplní při každém výskoku. Za chvíli ladně skáčete nahoru a dolů, pořád a znovu. Na nové trampolíně za pár korun. Létáte výš a výš. S každým novým výskokem jste stále odvážnější. Trampolína se stává vaším novým společníkem. Skákání na trampošce je osvobozující! Dnešní ceny – slabých třech tisíc korun – jsou hodně lákavé.

Zažíváte novou euforii z pohybu. Pronikavé „Mamíí, já chci takýý“ vás však vrací do reality. Vlastně jste tu trampolínu koupili svým ratolestem. Oprávněně se teď hlásí o porci nové zábavy.

Trampolínu si oblíbíte + zpevníte tělo

Že je trampolína jen pro děti? Pche. Pár dní a máte závislost. Kolegyním v práci u oběda nadšeně vyprávíte o osvobozujícím skákání. Chlubíte se, jak během létavého pohybu cítíte zpevňování každého svalu. Aby ne, vždyť výskoky a odrazy zapojují snad všechny svaly vašeho těla.

Máte nadváhu? Unese vás

Trampolínu si dnes může dovolit každý. S masovým rozšířením ceny příjemně klesly. Kdysi frčely bazény, dnes jsou trendy trampolíny. Skoro každou druhou zahradu zdobí kulaté skákadlo na pevných nohách s bezpečnou sítí okolo. Větší modely unesou i prostorově výrazněji řešeného skokana.

8 let zkušeností, certifikát TÜV a nula reklamací

Skákání na trampolíně je bezpečné. Váš klid umocní dodavatelovy 8leté zkušenosti s jejich prodejem. Obchod Hawaj.cz vám pošle trampolíny certifikované na bezpečnost TÜV/GS. Kvalitu rovněž potvrzuje počet reklamací: nula.

Trampolína šetří páteř i klouby

Další benefity ocení citlivější zájemci o radost z výskoku. Trampolína je šetrná k páteři a kloubům. Je tak skvělou pohybovou příležitostí i pro dříve narozené. Pohodu nástupu na trampolínu zajistí přídavné schůdky, které si za pár stovek přikoupíte.

Na zimu trampolínu složíte do krabice a těšíte se na další sezónu. Anebo ji přesuňte do stodoly a skákejte, i když trakaře padají.

5metrová skákací trampoška unese 180 kg živé váhy

Z průměrů od 1,8 do 5 metrů a nosnosti 100 až 180 kg u větších modelů si vyberete podle gusta a vašich proporcí. Peněženku to bolet nebude. Nad cenou trampolíny od 2699 korun za celý komplet obsahující trampolínu, 18cm pružiny se silným krytem a nářadím k vypnutí, pozinkovaný pevný rám a ochrannou síť, mávnete už během pár prvních výskoků.

Vzneste se vzhůru k oblakům. Vyskočte na trampolíně z každodenního stereotypu.

Zahradní trampolíny pořídíte v certifikovaném obchodě http://www.hawaj.cz/trampoliny.html v cenách již od 2699 KČ

14.4.2014 0:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.