FITweb

ZPĚT

Uchovejte si vnitřní pohodu i během Vánoc

Komerční sdělení

Předvánoční stres rozhodně neprospívá našemu zdraví. Tento obecně známý fakt však lze jen těžko překonat, když je potřeba tolik zařizování, nakupování a organizování. Existuje však moderní způsob, jak si všechny nevyhnutelné povinnosti usnadnit a uchovat si tak duševní zdraví.

Delegujte předvánoční povinnosti

Nenechte se udolat tíhou předvánočních povinností. Není nutné, aby všechno zařizování leželo jen na vašich bedrech. Kdyby vaši blízcí věděli jak, jistě by vám rádi s přípravou Vánoc pomohli. Nechte je proto nahlédnout do sdílených dokumentů, propojte své kalendáře a plánujte, nakupujte, rozhodujte a organizujte společně. Pro tyto účely je přímo stvořena aplikace OneNote v rámci Office 365, kde mohou sledovat aktuální změny v dokumentech všichni přizvaní.

Nezdržujte se o Vánocích zbytečnostmi

Zvyk je železná košile. Zafixujete si nějaký postup a jen velmi těžko se učíte novým kouskům, i kdyby vám měly ušetřit čas i námahu. Otevřete se změnám a zjistíte, že jste se báli zbytečně. Jako příklad představujeme praktický OneDrive, který v rámci Office 365 nabízí až 1024 GB prostoru na online ukládání dat. Jednoduše tak nasdílíte až 70 tisíc vánočních fotek nebo 10 tisíc pohodových vánočních písniček nebo 100 videí z rozbalování dárků a zpívání koled nebo až 1 milion dokumentů všeho druhu (pracovní prezentace, tabulky, seznamy) všem, kteří o ně jeví zájem. Už žádné zahlcování e-mailů obřími přílohami nebo přeposílání odkazů.

Propojujte techniku hned pod stromečkem

Využívání moderních vymožeností správným způsobem vám také dokáže šetřit nervy. Nenechte se vytáčet naschvály výrobců a vyřešte marné snahy o propojení různých technických vymožeností chytře a s přehledem. Praktický Office 365 od Microsoftu funguje na všech platformách počítačů, chytrých telefonů i tabletů (iOS, Windows, Android), které se objeví pod stromečkem.

Pěstujte vánoční komunikaci

Sdílená radost dvojnásobná radost, sdílená starost poloviční starost. Dávné moudro, které ovšem platí dodnes. Udělejte si o Vánocích chvilku na své blízké a potěšte je alespoň telefonátem, když už ne přímo osobní návštěvou. Obzvlášť během vánočního období se bude hodit 60 minut volání na mobil i pevnou linku do vybraných zemí přes Skype, které získáte s Office 365 zcela zdarma. Takže nezapomeňte ani na vzdálené příbuzné!

Více informací zde

15.12.2014 6:06 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.