FITweb

ZPĚT

Nechte se hýčkat a zažijte stav beztíže

Chcete si užít pár dnů bez starostí? Vyrazte vstříc hýčkajícím lázeňským procedurám. Je jen na vás, jestli to pojmete jako dámskou jízdu, nebo zamilovaný pobyt ve dvou.

Nejlepší pro krásu

LUXUSNÍ SPA RITUÁLY YASMINKA

Lázně Luhačovice, Spa & Wellness hotel Alexandria, 820 Kč/50 minut (www.lazneluhacovice.cz) Dopřejte si orientální kosmetický rituál s očištěním obličeje růžovou vodou, peelingem saharským pískem, pleťovou maskou z nejdražších datlí a s masáží obličeje a dekoltu mandlovým olejem. Jde o účinnou a vyváženou péči o tělo i obličej, která pokožku nedráždí, zanechává ji jasnou, zářivou a svěží.

ZADÁNO PRO ŽENY

Lázně Teplice nad Bečvou, Lázeňský dům Moravan, 4 dny, 4215 Kč (www.ltnb.cz) Užijete si dokonalé hýčkání celého těla i relaxační masáž obličeje, včetně očištění a tonizace s luxusní kosmetikou. Součástí relaxačního pobytu je malá vstupní lékařská prohlídka.

BEAUTY PROGRAM

Lázně Třeboň, Hotel Zlatá hvězda, 4 dny, 4425 Kč (www.laznetrebon.cz) Během čtyř dnů na vás čeká hned pět zkrášlujících procedur – celkové kosmetické ošetření, manikúra, pedikúra, ruční masáž zad a šíje a příjemný rašelinový termo obklad.

Nejlepší na hubnutí

OLEJOVÁ VINNÁ KOUPEL

Lázně Mšené, Lázeňský dům Praděd, 1100 Kč (www.msene.cz) Ponořte se do speciální detoxikační koupele, která využívá příznivé účinky hroznového oleje, vína a jader. Antioxidanty z vína zlepšují elasticitu pokožky, což pomáhá proti celulitidě.

REDUKČNÍ PROGRAM

Lázně Jáchymov, Spa Hotel Radium Palace, 8 dnů, 13 265 Kč (www.laznejachymov.cz) Využijte možnost hubnutí s odborníky, vstupem do bazénu a procedurami, jako jsou perličková koupel, oxygenoterapie, přístrojová lymfodrenáž, suchá uhličitá koupel. Nechybí ani speciální jídelníček.

PŘÍRODNÍ HOLISTICKÝ POBYT

Mariánské Lázně, Holistic Spa Hotel La Passionaria, 8 dnů, 13 230 Kč (www.marianskelazne.cz) Celostní léčebný pobyt nastartuje regenerační proces a objevení vašich samoléčebných schopností, a to díky nadstandardní terapeutické péči na míru.

Nejlepší pro zdraví

ÁJURVÉDSKÁ DETOXIKACE A REGENERACE ORGANISMU

Lázně Poděbrady, Lázeňský hotel Park, 6 dnů, 16 740 Kč (www.lazne-podebrady.cz) Ájurvédská medicína očistí tělo od nashromážděných toxinů a také uvolní nervový systém. Užijte si bylinný peeling, celotělovou masáž pomocí měšců s citrony a bylinami, masáž plosek nohou, bylinnou koupel a další speciální procedury.

ÚLEVA OD BOLESTÍ ZAD

Lázně Jeseník, Lázeňský dům Priessnitz, 4 dny, od 1802 Kč/ den (www.laznejesenik.cz) Program je zaměřen na pečlivou diagnostiku a účinnou léčbu s poznatky moderní rehabilitace s Priessnitzovou pohybovou terapií, součástí je vířivá koupel s rašelinou a zábalem.

NA DÝCHACÍ PROBLÉMY

Lázně Luhačovice, Jurkovičův dům, 6 dnů, 6957 Kč (www.lazneluhacovice.cz) Spojte wellness pobyt s hydromasáží se zábalem, bylinkovou koupelí, masáží bambuckým máslem, éterickým olejem, vonným krémem, inhalací minerální vody Vincentky a užijte si i bazén a whirlpool.

Nejlepší pro relax

WELLNESS DÁMSKÁ JÍZDA

Karlovy Vary, Spa Resort Sanssouci, 4 dny, za 5880 Kč (www.laznekarlovyvary.cz) Ponořte se do harmonizující koupele Kleopatra nebo Afrodité, dopřejte si aromaterapeutickou masáž, pobyt v solné jeskyni, bazén s vodními atrakcemi, saunu, parní lázeň, whirlpool nebo Kneippův chodník.

ROMANTICKÝ VÍKEND

Františkovy Lázně, Hotel Seeberg, 4 dny, 3790 Kč (www.frantiskovylazne.cz) Na zamilované páry čeká během prodlouženého víkendu v rodinném hotelu perličková koupel, čokoládová masáž, rašelinový balzám, plynový a parafinový zábal, sauna a bazén s mořskou vodou.

AFRODITIN ZÁBAL SUPERIOR

Mariánské Lázně, Danubius Health Spa Resort Hvězda, 1350 Kč (www.marienbad.cz) Dopřejte si proceduru pro celé tělo, která začíná tradiční masáží suchým kartáčem pro zvýšení prokrvení pokožky a odstranění odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky. Následně je celé tělo potřeno speciálním krémem obsahujícím šlehačku, med a pomerančový olej. Poté si odpočinete v zábalu, aby se živiny vstřebaly do kůže.

Na závěr procedury si užijete krátkou relaxační masáž.


Článek vyšel v časopise Dieta .

6.12.2018 1:01 | Františka Těšínská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.