FITweb

ZPĚT

Vydejte se na NaSvah.cz

Ještě několik týdnů zbývá do ukončení lyžařské sezóny a tak si jistě ještě někteří z vás plánují výlet do hor. Ať přemýšlíte o Krkonoších, nebo alpských střediscích, nezapomeňte na praktického pomocníka!

Novým průvodcem pro všechny návštěvníky hor jsou webové stránky NaSvah.cz. Mají responzivní webdesign, takže se při prohlížení přizpůsobí vašim mobilům a tabletům.

V čem spočívá jeho jedinečnost? Na jednom místě najdete jednoduše a srozumitelné zpracované všechny potřebné informace o českých i světových horských střediscích. Nemusíte dohledávat na různých webech ceny skipasů, recenze na hotely, aktuální počasí nebo množství sněhu.

Na novém webu najdete kromě praktických informací také recenze návštěvníků, přehled služeb konkrétních horských středisek jako jsou například půjčovny a servisy lyží, parkování, dětské koutky v restauracích, informace o běžeckých tratích, zasněžování apod. K dispozici zde máte také webkamery. Prostě stačí navštívit jeden web, abyste po pár kliknutích věděli, které středisko navštívit, nebo jaká je aktuální situace v místě, které již máte vybrané.

Přejeme vám příjemné chvíle na horách!

Váš nový web NaSvah.cz

7.3.2016 16:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.