FITweb

ZPĚT

Konec zimy se blíží aneb kam plánovat letní dovolenou?

Komerční sdělení

Prodej letních first minute zájezdů je již v plném proudu, a proto vám v dnešním článku přinášíme pár tipů na zajímavé destinace kam v létě vyrazit.

Řecký ostrov slunce Rhodos

Rhodos patří k těm nejvíce prosluněným ostrovům Řecka, přičemž jeho popularita každoročně stoupá i kvůli unikátním památkám. Na tomto ostrově můžete obdivovat starou část hlavního města, navštívit malebné řecké vesničky, ochutnat místní mořské plody a užít si noční život. Pro ty, kteří jedou na dovolenou především za zábavou, doporučujeme se ubytovat v letovisku Faliraki – ráji všech barů, restaurací a hospod. Naopak pro rodiny s dětmi, kteří ocení klid a četné památky, se vyplatí najít si hotel ve městě Lindos, nebo poblíže hlavního města ostrova Rhodos.

Věčné jaro na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou ideálním místem pro ty, kteří ocení malebné pláže a rozmanitou přírodu těchto ostrovů. Písek na plážích je jemný a tmavý, přičemž na ostrovech nalezneme jak vysoké hory a údolí, tak písečné duny a palmové háje. Kanáry jsou však bohaté i na různé zábavní parky, tradiční restaurace a památky.

Mallorca – jeden z největších ostrovů Španělska

Mallorca je jedním z Baleárských ostrovů a řadí se mezi ostrovy nejkrásnější a nejpopulárnější u nás. Významnými turistickými letovisky jsou Palmanova, Santa Ponsa a Alcúdia. Zajímavé je rovněž hlavní město ostrova – Palma de Mallorca, kde se nachází krásná katedrála La Seu, jež byla dostavěna již v roce 1587.

Tip na závěr

Ať se již rozhodnete pro kteroukoliv variantu dovolené, nezapomeňte si před cestou zařídit vhodné cestovní pojištění. Kvalitní pojistka vás zajistí nejen v případě úrazu či nemoci v zahraničí, ale pokryje například i škodu na vašich zavazadlech.

11.3.2019 14:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.