FITweb

ZPĚT

Soutěžte s Žij zdravě a VZP o hodnotné ceny!

Komerční sdělení

Cílem preventivního programu Všeobecné zdravotní pojišťovny Žij zdravě je zvýšit povědomí široké veřejnosti o obezitě, zdravém stravování a správném životním stylu. Projekt nenutí lidi za každou cenu hubnout, ale ukazuje jim prostřednictvím obezitologů, nutričních terapeutů, fyzioterapeutů, psychologů a dalších odborníků, jak žít zdravěji a jak být sám se sebou spokojený.

Pokud vás trápí nadbytečné kilogramy a zajímáte se o nové trendy v oblasti výživy, řadu užitečných informací a rad naleznete na www.zijzdrave.cz.

V naší soutěži můžete získat powerball, který se pro vás může stát pomocníkem při dodržování zásad zdravého životního stylu.

Soutěžte o vstupenky na HighJump 2011

Soutěž probíhá: 20.07.2011 - 24.07.2011
Soutěžte o vstupenky na HighJump 2011 Dvě vstupenky v hodnotě 1000 Kč na akci HighJump 2011 vyhrávají 4 z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a odešlou odpověď . Vyhrává 10., 20. a 30. správně zodpovězená soutěžní otázka. Nápovědu najdete zde http://www.cliffdiving.eu/index.php?jazyk=cz&kategorie=cliffdiving&skupina=historie
  1. 1. 1900
  2. 2. 1770
  3. 3. 2001
Soutěž nyní neprobíhá!

Správnou odpověď hledejte na www.zijzdrave.cz

Výherci: pajiti, Sarkafit, Lucik-Smoulik

Výherci: pajiti Sarkafit Lucik-Smoulik

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.