FITweb

ZPĚT

Soutěž o lístky na Budweiser Budvar Highjump 2011

Ve dnech 29. - 30. července proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami 12. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody. Adrenalinový sportovní zážitek, plejáda známých kapel, řada doprovodných aktivit a individuální kempingová zábava v krásném žulovém lomu - to je barvitý program již tradičního Highjumpu, kterým vyniká mezi ostatními prázdninovými událostmi. Letošní ročník navíc ovládne světové reggae v podání skvělého Christophera McFarlanea!

Součástí závodu bude i nejbizarnější skokanské odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově „placáky“), jehož cílem není ladný dopad, ale naopak to, aby vystříklo co nejvíce vody. Nutno dodat, že Splashdiving je oficiální sportovní disciplínou populární po celém světě.

Večer se Highjump promění v outdoorovou festivalovou party s hudební produkcí na čtyřech scénách. Na hlavní Evropa 2 Stagei se blýsknou přední české kapely jako Skyline, Navigators, Pipes and Pints či Indy KMBL. Se svou kapelou bude letošnímu programu vévodit světová reggae STAR z Británie Christopher McFarlane, za hranicemi proslulý jako Macka B!

Bezprostředně u lomu zaparkujete, postavíte stan a k dispozici vám je řada stánků nejen s občerstvením. Odvážní jedinci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet „highjump“ nebo se zúčastnit doprovodných zábavních aktivit. Těšit se můžete na Pit Bike freestyle motokros, soutěž Highjump best babe, Nintendo herní stan či originální závod na surf prknech.

Soutěžte o vstupenky na HighJump 2011

Soutěž probíhá: 20.07.2011 - 24.07.2011
OD KTERÉHO ROKU SE DATUJE HISTORIE CLIFFDIVINGU ?
  1. 1. 1900
  2. 2. 1770
  3. 3. 2001
Soutěž nyní neprobíhá!

Dvě vstupenky v hodnotě 1000 Kč na akci HighJump 2011 vyhrávají 3 z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a odešlou odpověď .

Vyhrává 10., 20. a 30. správně zodpovězená soutěžní otázka.

Nápovědu najdete zde ZDE

Pravidla soutěže Mladé fronty najdete ZDE

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.