FITweb

ZPĚT

Soutěžte s Žij zdravě o 5 powerballů !

Komerční sdělení

5 kroků ke zdravějšímu životnímu stylu a snížení váhy! Skutečně správnou změnu vašeho životního stylu a účinnou dietu poznáte tak, že vaše váha klesá týdně v průměru o 0,5 – 1 kg, centimetry v pase ubývají, máte lepší náladu, necítíte se unavení a nepociťujete hlad. K této změně vám pomůže 5 kroků a dárek, který můžete s preventivním programem Všeobecné zdravotní pojišťovny Žij zdravě vyhrát, když odpovíte na naši otázku!

KROK 3: Pravidelné zápisky

Zapisujte si svůj denní energetický příjem a výdej, abyste zjistila, kde a kdy děláte nejčastěji dietní chyby. Někteří hubnoucí zapomínají snídat, jiní se přejídají ve večerních hodinách. Váš nový jídelníček by měl chyby napravit a obsahovat o 10–20 % méně energie než ten stávající.

KROK 4: Opravdu zdravý jídelníček

Jezte pravidelně menší porce a omezte množství tuku ve stravě. Ke každému jídlu zařaďte zeleninu. Přednost dávejte celozrnným potravinám i kvalitním bílkovinám (např. libové maso, výrobky ze sójových bobů). Dbejte na dostatek tekutin a vyvarujte se sladkých nápojů.

Soutěž probíhá: 07.11.2011 - 13.11.2011
Jaké jsou KROKY 1, 2 a 5, které vám radí na ŽijZdravě.cz?
  1. Sportování, Reálný cíl, Porada s odborníkem
  2. Hubnoucí koktejly, Porada s odborníkem, Sportování
  3. Motivace, Sportování, Reálný cíl
Soutěž nyní neprobíhá!

Další 3 kroky směřující ke zdravějšímu životnímu stylu a informace o reálném cíli hubnutí hledejte na portálu www.ZijZdrave.cz.

Již pátým rokem vám prostřednictvím projektu Žij zdravě pomáhá Všeobecná zdravotní pojišťovna pečovat o to nejcennější – vaše zdraví.

5 power ballů vyhrává 5 z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a odešlou odpověď.

Vyhrává 10., 20., 30., 40. a 50. správně zodpovězená soutěžní otázka.

Pravidla soutěže najdete ZDE

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.