FITweb

ZPĚT

Vyhrajte členství do fitness klubu World Class a osobní výživový plán!

Přemýšlíte, jak ještě rychle zhubnout do plavek? Čas dovolených se blíží a jistě mnoho z vás tento problém právě řeší. Připravili jsme pro vás soutěž o měsíční členství do fitness klubů World Class a sestavení osobního výživového plánu. Pokud se do zdravého hubnutí pustíte co nejdříve, máte ještě šanci vylepšit své křivky pro tuto letní sezonu.

Navíc je možné získat v období této soutěže slevu na členství ve všech klubech World Class ve výši 15%.

Společnost World Class založil už v roce 1983 jeden z předních světových kulturistů, mistr Švédska a Norska, Ulf Bengtsson. Jeho původním záměrem bylo vždy rozvíjet značku World Class v oblasti zdraví, regenerace a životního stylu nejenom ve Švédsku, ale i v celém světě.

Dnes najdete posilovny World Class v osmi zemích, kde mají téměř 60 000 členů! V České republice se nachází tři kluby, které najdete v Praze na Václavském náměstí, V Celnici a také na Chodově. Součástí členství je nejen vstup do posilovny, ale také získáte volný přístup k široké nabídce skupinového cvičení a do oblasti relaxace a lázní. Cvičení zvládnete bez ohledu na vaši pokročilost. Každý účastník si určuje, jak náročný trénink chce. Můžete se tedy do cvičení zapojit i jako úplný začátečník. Přejeme vám hodně úspěchů a co největší pokroky ve vaší péči o své tělo!

Více informací o klubech Word Class najdete zde: http://www.worldclass.cz/

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku:

Jak se jmenuje jeden z balíčků osobního tréninku klubu Word Class, který je zaměřen hlavně na hubnutí?

Soutěž probíhá: 04.06.2012 - 17.06.2012
  1. 1. Zeštíhlovací balíček
  2. 2. Hubnoucí balíček
  3. 3. Spalovací balíček
Soutěž nyní neprobíhá!

3 x měsíční členství do jednoho z klubů Word Class (výběr klubu je na výherci) vyhrávají soutěžící, kteří pošlou správnou odpověď jako 100. a 200. a 300. v pořadí. Osobní výživový plán získají 3 výherci, kteří zašlou správnou odpověď v pořadí 50., 150. a 250.

Pravidla soutěže najdete ZDE

Nápovědu najdete zde: http://www.worldclass.cz/personal-training-pt-packages.php

V období trvání soutěže (4. – 17.6.2012) získáte 15% slevu na členství v klubech Word Class a to přihlášením se do kontaktního formuláře.Do políčka nazvaného „Zpráva“ uveďte slovo FITWEB.CZ., jinak vám sleva nebude poskytnuta.

Kontaktní formulář najdete zde: http://www.worldclass.cz/company-contact-us.php

MF

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
  1. Hyren

    Hyren Praha je moc daleko. Veliká škoda. :'(

    Pondělí 19:04

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.