FITweb

ZPĚT

Velká soutěž o Olympijského průvodce Londýnem 2012

Jelikož se termín zahájení LOH 2012 kvapem blíží, připravili jsme pro vás atraktivní soutěž, ve které můžete vyhrát užitečného a podrobného průvodce touto největší sportovní událostí letošního roku.

Stačí jen správně odpovědět na naší soutěžní otázku a třicet z vás obdrží tuto publikaci z nakladatelství Mladá fronta. Vyhrává každá správná pátá odpověď!

Kolikáté olympijské hry se letos v Londýně konají?

Soutěž probíhá: 25.06.2012 - 15.07.2012
  1. 1. 30.
  2. 2. 29.
  3. 3. 35.
Soutěž nyní neprobíhá!

Londýn – Olympijský průvodce 2012

Oficiální publikace ČOV

Tento lehký průvodce do kapsy bude v průběhu konání LOH v Londýně nepostradatelný nejen pro všechny fanoušky, kteří se do Londýna vypraví, ale užitečný bude i pro příznivce sportu u televizních obrazovek.

Knížka je nabita textovými i obrazovými informacemi. Velký prostor je věnován představení sportovišť, dále zde naleznete detailní rozpis programu her včetně toho, kdy který náš sportovec startuje. Samozřejmostí je popis všech olympijských sportů, kde jsou u jednotlivých disciplín připomenuty naše i světové hvězdy. Návštěvníci Londýna určitě ocení praktické rady ohledně dopravy ke sportovištím, nechybí ani důležité kontakty, informace o Českém domě, který bude pro fanoušky letos útočištěm s bohatým programem, dále přehledné mapy či slovníček nebo tipy pro nakupování nejen suvenýrů. Věříme, že i tento průvodce bude krásnou vzpomínkou na skvělé zážitky.

Pravidla soutěže najdete ZDE

Další zajímavé knižní tituly si můžete za výhodnou cenu objednat ZDE

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.