FITweb

ZPĚT

Fat Zero - Hubneme do plavek

V rámci vyhlášení soutěže Hubneme do plavek pro hubnoucí doma byla v lednovém čísle časopisu Dieta vyhlášena možnost testování produktů Fat Zero. Zde je prvních deset přihlášených, kteří testovací balíčky třech produktů obdrželi Adriana Ertelová, Jana Kratochvílová, Dagmar Horniaková, Markéta Heinrichová, Hana Dostálová, Jana Burešová, Andrea Pol, Nela Jandová, Iva Křečková a Gabriela Kuzubíková.

Co je FatZero?

FatZero je jedinečná a komplexní řada produktů na hubnutí od specialisty na sportovní výživu – proto nám můžete věřit. FatZero nabízí cestu ke štíhlému tělu snáze a rychleji!
Komplexní řada 11 produktů na hubnutí FatZero obsahuje spalovače tuků, jako jsou karnitin, synefrin a speciální přípravky FatZero Pretty Body nebo FatZero Thermogenius Fat Reducer. Dále je součástí hubnoucí řady FatZero Ultra Diet Shake, lahodný koktejl, který hravě nahradí svačinu. Redukovat tukové zásoby pomůže také FatZero HCA (kyselina hydroxycitronová) a FatZero CLA (konjugovaná linolová kyselina).

Pretty Body

FatZero Pretty Body pomáhá při redukci hmotnosti, snižování tuku v těle a tvarování postavy. Obsahuje komplex jedenácti extrémně silných spalovačů tuku, stimulantů a látek, především Synefrin, Guarana, extrakt ze zeleného čaje, chrom, Yerba mate, Cayenne extract a další.

HCA

HCA - kyselina hydroxycitronová (HCA) vám pomůže získat vysněnou postavu. Obsahuje HCA (kyselinu hydroxicitronovou), která potlačuje tvorbu tukových rezerv z energie přijaté stravou a mírní pocity hladu. Také obsahuje vápník, který podporuje energetický metabolismus.

Pretty Body shake

FatZero Pretty Body Shake vám pomůže získat vysněnou postavu. Obsahuje učinné latky pro snížení hmotnosti, podporu metabolismu tuků, ke snížení ukládání tuků, podporu snížení pocitu hladu a chuti na sladké, udržení správné hladiny cukru v krvi (Guarana, Garcinia Cambogia (HCA), extrakt z Opuncie).

Šárka Dědková, vicemistryně světa ve fitness figure, doporučuje FatZero

Více naleznete na www.fatzero.cz

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. ternaj

  ternaj <:-)

  Pátek 12:26

 2. tracinka

  tracinka jak muzeme balicek ziskat?

  Pátek 12:58

 3. Matejka521

  Matejka521 Je to i pro muže?

  Pátek 14:07

 4. Iva Vavrová

  Iva Vavrová Chci ho;-)

  Pátek 14:09

 5. MiliMaci

  MiliMaci Jo jo, také by mě zajímalo jak je možné ho získat :-\

  Pátek 14:14

 6. Matejka521

  Matejka521 moje otázka znamenala, že bych to chtěl taky získat. Jak, kde?

  Pátek 14:33

 7. Nany ッ

  Nany ッ taky by mě zajímaly podmínky zisku balíčku.. :)

  Pátek 14:41

 8. pedikerka

  pedikerka Zdravím,taky bych ráda věděla podmínky jak balíček získat... ;-)

  Pátek 14:53

 9. Ingrid Žádníková

  Ingrid Žádníková I mě by to zajímalo ;-)

  Pátek 15:08

 10. cardemine - Petra

  cardemine - Petra I mě :D

  Pátek 15:15

 11. pooto

  pooto nevidím žádné bližší info :-!

  Pátek 15:32

 12. Nikolala

  Nikolala Myslím, že to bylo to napsané v lednovém časopise, balíček dostalo prvních 10 přihlášených.

  Pátek 19:07

 13. Janka 1977

  Janka 1977 Děkuji za možnost otestovat výrobek. Včera jsem balíček dostala. Vůbec jsem to netušila, takže jsem psala na fit web jestli to není podvod. Měla jsem strach, že mi pak přijde složenka :) Tady je vidět jak nepozorně čtu časopis ;-)

  Pátek 21:16

 14. Zdenickaj

  Zdenickaj Janko, tak pak dejte vědět, jak jste spokojená ;-)

  Čtvrtek 13:25

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.