FITweb

ZPĚT

Hubneme do plavek - Soutěžte o 3 sady nožů od značky Zepter v hodnotě 990 Kč!

Vyhrají tři z vás, kteří budou mít na svém profilu v termínu od 8.2. do 14.2. nejvíce fit parťáků. Nezapomínejte, že je to jen hra a pokud to nevyjde, máte možnost vyhrát zase příští týden!

Čepel nožů Zepter je vyrobena z prvotřídní oceli, nože mají ergonomicky tvarované rukojeti a jsou vhodné i pro mytí v myčce.

Soutěž trvá od 8.2. do 14.2. 2013.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. Dobra

  Dobra :-D tak jdeme na to 8-)

  Sobota 14:54

 2. mijaa

  mijaa mijaa se dnes naštvala, překonala strach a na doporučení oslovila www.super-hubnuti.cz Zjistila totiž, že sama doma nic nezmůže.

  Čtvrtek 22:48

 3. tlouštík Šarik

  tlouštík Šarik Tak od zítřka jdu do toho vím že to bude běh na dlouhou trať,ale když třeba najdu oporu i tady půjde to zas o trochu líp :-\ :-\ :-\ jinak můj cíl je 35kilo dolů což vím,že je šílený - ale co je v dnešním světě normlálni :-)) :-)) :-)) nevím jak to zde funguje,ale za každou radu i zprávu budu ráda hezký den nám všem...

  Neděle 16:14

 4. Bibiana

  Bibiana :-) Zvýšila jsem četnost denních porcí, ale menší, žaludek se rád přizpůsobí a večer? Jogurt na dvakrát a opražené vločky, ale každý to má trošku jinak. Je to boj, ale když se to někam sune, tak je to super pocit. Taky i sportuji, jasně, bez toho to nejde :-)

  Neděle 10:54

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.