FITweb

ZPĚT

Soutěžte o 18 lahví delikátního olivového oleje Monini Monello za 270 Kč

Extra panenský olivový olej Monini Monello je prvním olejem sezóny a lisuje se z oliv, které koncem října dozrávají na jihu Itálie. Intenzívní pronikavá chuť spolu s příjemným ovocným aroma, které připomíná vůni zelených rajských jablíček, podtrhují mimořádnou čerstvost tohoto oleje. Monello se záměrně nefiltruje, a tím si zachovává vyšší množství zdraví prospěšných přírodních antioxidantů obsažených v olivové dužině.

Monello je pouze sezonní delikatesa a do Čech se přiváží jen v omezeném množství. Nyní můžete s Fitwebem vyhrát poslední dostupné lahve tohoto mimořádného oleje.

Zodpovězte nám do 21. 2. 2013 soutěžní otázku:

Jaké je celé jméno majitele společnosti Monini, jednoho z největších znalců olivového oleje na světě, který také osobně testuje a ochutnává veškeré vzorky olejů, které se stáčí do lahví pro koncového spotřebitele?

a) Giuseppe Monini
b) Zefferino Monini
c) Francesco Monini

Správnou odpověď, spolu se svým jménem a adresou, posílejte na mackova@mf.cz do 21. 2. 2013.

www.monini.cz

Vyhlášení vítězů:

Výherci soutěže o delikátní olivový olej Monini Monello se stali: Tereza Číhalová, Jana Kuviková, Marek Vácha, Kateřina Jurošková, Jan Hrach, Ludmila Trávníčková, Kateřina Přenosilová, František Orth, Mgr. Jana Kalašová, Lenka Šěpánková, Jana Tesárková, Dalibor Valenta, Romana Jiránková, Majka Radiměřová, Andrea Polečová, Věra Weberová, Jan Merta a Romana Chlupová. Všem výhercům gratulujeme!

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.