FITweb

ZPĚT

VYHRAJTE 5 BALÍČKŮ OD ZNAČKY DERMACOL V HODNOTĚ 597 KČ.

Historie DERMACOLU sahá do 60. let. Tehdy začíná ve Filmovém studiu Barrandov vývoj a následně i výroba filmových a divadelních líčidel. Svou úspěšnou dráhu tak zahajuje silně krycí make-up značky DERMACOL, který byl prvním svého druhu v Evropě. Licence na tento výrobek byla v roce 1969 prodána do Hollywoodu. O krásu mnoha slavných filmových hvězd tak pečovaly přípravky, které měly svůj původ v české kosmetice DERMACOL.

DERMACOL ENJA SLIM-GEL ABDOMEN RESHAPING

Zeštíhlující gel na bříško

Intenzivní zeštíhlující gel na bříško s kofeinem, escinem a speciálními polysacharidy, které stimulují štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání. Účinné látky problematické partie prokrvují a odvádějí zadržovanou vodu.

DERMACOL ENJA BALSAM ANTI-CELLULITE & ANTI-STRETCH MARKS

Balzám proti celulitidě a striím

Velmi účinný a dlouhými léty prověřený a oblíbený balzám působí preventivně proti striím a pomáhá redukovat celulitidu. Intenzivní krémový balzám obohacený meruňkovým olejem napomáhá zlepšit vzhled pokožky a dodává okamžitý pocit svěžesti.

DERMACOL ENJA LIFT-GEL FOR BUTTOCKS & HIPS

Vypínací gel na hýždě a boky

Vypínací gel na hýždě a boky s účinným liporedukčním systémem (Lipomoist®, kofein a mořské řasy) určený pro zeštíhlení a remodelaci zadečku a boků. Účinné látky stimulují lipolýzu a dlouhodobě zabraňují opětovnému ukládání tuků v problematických partiích.

Více na www.dermacol.cz

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

Co preventivně působí proti ukládání tuků v pokožce?

a) Gel s kofeinem, escinem a speciálními polysacharidy
b) Gel s kofeinem a zeleným čajem
c) Gel s kofeinem a speciální výtažek z mořských řas

Správnou odpověď, spolu se svým jménem, příjmením a adresou, posílejte na mackova@mf.cz do 4. 4. 2013.

Výherce uveřejníme po skončení soutěže. Podmínky soutěže najdete ZDE.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.