FITweb

ZPĚT

Získejte speciální slevu na vybraný spotřebič Whirlpool

Nejrychlejších 100 z vás, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku, získá voucher, se kterým si může objednat jeden spotřebič Whirlpool se slevou 20-50%. Kód uvedený na kuponu se vztahuje na jednu objednávku a platí 3 měsíce od ukončení soutěže. Váš slevový kód zadejte na adrese www.wh-ios.cz a jednoduše objednejte vybraný produkt. Neslouží jako poukázka do kamenných prodejen. Závoz po celé ČR zdarma.

Whirlpool EMEA je dceřinou společností ve výhradním vlastnictví Whirlpool Corporation, největšího světového výrobce velkých domácích spotřebičů podle prodejů (zdroj: Euromonitor International Limited, na základě informací o prodejích v kusech za rok 2011). V České republice letos slaví Whirlpool 20 let svého působení na trhu. Na český, respektive československý trh přišla společnost Whirlpool již v listopadu 1991.

Po rozdělení tehdejšího Československa se změnilo i působení společnosti, kdy kromě slovenského, vzniklo také samostatné zastoupení Whirlpool CR v Praze. Rokem 1993 se tedy datuje vznik české pobočky společnosti. Za 20 let svého působení na českém trhu si postupně budovala silnou pozici a dnes je špičkou v oblasti bílé techniky na tuzemském trhu. Už několik let je společnost Whirlpool českými zákazníky hodnocena jako nejznámější a nejvíce preferovaná značka bílé techniky, o čemž svědčí výsledky nezávislých průzkumů i nejrůznější spotřebitelská ocenění.

Více informací o společnosti i spotřebičích Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje unikátní technologie inteligentních výrobků společnosti Whirlpool, která pomáhá ušetřit až 50 % energie?

a) 6. smysl
b) 5. smysl
c) 4. smysl

Správnou odpověď, spolu se svým jménem, příjmením a adresou, posílejte na mackova@mf.cz do *2. 5. 2013*.

Výherce uveřejníme po skončení soutěže na tomto odkazu. Podmínky soutěže najdete ZDE.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.