FITweb

ZPĚT

VYHRAJTE BALÍČEK KONZULTACÍ S NUTRIČNÍM TERAPEUTEM KLINICKÉHO CENTRA ISCARE V HODNOTĚ 2000 Kč.

Chcete se začít stravovat podle zásad zdravé výživy a nevíte, jak přesně na to? Potřebujete zhubnout a nejde to? Váháte, která forma redukčního programu by byla vhodná přesně pro vás? Ať už jste žena, či muž, maminka po porodu, sportovec, máte výraznou nadváhu, nebo potřebujete shodit jen dvě kila do plavek, nutriční terapeut Klinického centra ISCARE Jan Sutnar je vám k dispozici.

Provede vám diagnostiku těla pomocí analyzátoru TANITA, pomůže upravit životosprávu, sestavit individuální jídelníček na míru, poradí potraviny vhodné či nevhodné přesně pro vás a poskytne konzultace i odpovědi na vaše otázky ohledně stravování.

Chcete-li vyhrát balíček konzultací s nutričním terapeutem Klinického centra ISCARE (zahrnující diagnostiku těla analyzátorem TANITA, sestavení jídelníčku na míru, vstupní a kontrolní konzultace a doporučení vhodných pohybových aktivit), odpovězte správně na soutěžní otázku:

Které oddělení Klinického centra ISCARE se věnuje komplexní léčbě obezity?

a) CPLO
b) IVF
c) IBD

Nápovědu a více informací najdete na www.iscare.cz.

Správnou odpověď, spolu se svým jménem, příjmením a adresou, posílejte na mackova@mf.cz do 23. 5. 2013.

Výherce uveřejníme po skončení soutěže na tomto odkazu. Podmínky soutěže najdete ZDE.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.