FITweb

ZPĚT

VYHRAJTE LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ PŘÍMO V CENTRU BRNA

ČEKÁ VÁS PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ V SOUSEDSTVÍ NEJHEZČÍHO BRNĚNSKÉHO PARKU – LUŽÁNKY. Cena výherního pokoje v Hotelu Arte, včetně snídaně, WiFi a parkování činí 1950,- Kč.

Popis hotelu:

Hotel ARTE Vám nabízí komfortní ubytování přímo v centru Brna. Hotel disponuje celkem 15 stylovými pokoji a vybrat si můžete z různých kategorií. V našem hotelu si ceníme každého hosta, který k nám zavítá. Otevřenost, ochota i individuální přístup jsou základní hodnoty, které dělají náš hotel jedinečným. Kvalita je to, co za ni požaduje zákazník a my se ji snažíme nabídnout.

HOTEL ARTE

Kdyby každá hvězdička byla symbolem úsměvu na tváři našich hostů, přáli bychom se dostat do hotelového nebe.

Milí hosté,
rádi bychom Vás přivítali v našem hotelu Arte. Historická budova v centru Brna z roku 1898 se stala oblíbeným místem našich hostů i nás samotných. Jsme tu proto, abychom Vám poskytli příjemný pobyt v komfortních pokojích, splnili Vám vaše přání a stali se tak hotelem, do kterého se rádi budete vracet.

Tým hotelu Arte

Soutěžní otázka:
V kterém roce byla postavena budova Hotelu Arte?

a) 1859

b) 1875

c) 1898

Správnou odpověď, spolu se svým jménem, příjmením a adresou, posílejte na mackova@mf.cz do 13. 6. 2013. Výherce uveřejníme po skončení soutěže. Podmínky soutěže najdete ZDE.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.