FITweb

ZPĚT

VYHRAJTE OVOCNÉ A ZELENINOVÉ MOŠTY VITAMINÁTOR!

Pro 5 z vás jsme přichystali 2l 100% ovocných a zeleninových moštů Vitaminátor 100% čistá ovocná šťáva nejvyšší kvality. Bez přídavků barviv, cukrů, bez konzervantů a bez jakékoli přidané vody.

Mošty se vyrábějí v několika ovocných a zeleninových druzích: jablko, hruška, červená řepa, mrkev, jahoda, černý rybíz, červený rybíz, celer, višeň a malina. Vitaminátor získal ocenění KLASA, Česká biopotravina roku, potravinářský výrobek Moravskoslezského kraje, hlavní cenu Země Živitelka. Vitaminátor – mošt nejvyšší kvality.

Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy mají detoxikační a regenerační schopnosti, jsou vynikajícími zdroji čisté vody, která se v zelenině a ovoci přirozeně filtruje.

Ovoce, zelenina a šťávy z nich vyrobené patří do skupiny zásadotvorných potravin, které svojí konzumací přispívají k zajištění acidobazické rovnováhy lidského těla. Přidáním do svého jídelníčku pomůžete organismu odstranit překyselení, které vnímáme například při bolestech hlavy, nedostatku energie, zažívacích potížích, dehydrataci či nechutenství. Překyselení může vést až k revmatoidní artritidě, cukrovce, tuberkulóze, osteoporóze, vysokému krevnímu tlaku a většině rakovin.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

Kolik % ovocné či zeleninové šťávy obsahují mošty VITAMINÁTOR?

a) 90
b) 100
c) 80

Více informací k otázce najdete na

Správnou odpověď, spolu se svým jménem, příjmením a adresou, posílejte na mackova@mf.cz do 25. 7. 2013.

Výherce uveřejníme po skončení soutěže. Podmínky soutěže najdete ZDE.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.