FITweb

ZPĚT

VYHRAJTE VSTUPENKY A DÁRKY OD POŘADATELE VELETRHU WORLD OF BEAUTY & SPA!

Pro deset z Vás jsme připravili výhru – dvě vstupenky na veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, tři z Vás k tomu obdrží balíček přírodní kosmetiky od firmy Nobilis Tilia.

16. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zahájí veletržní sezónu v pátek 6. a v sobotu 7. září v halách PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Nabídku top novinek i oblíbených přípravků více než tří stovek vystavovatelů představí odborníci, kteří poskytnou návštěvníkům cenné rady pro péči o pleť, formování postavy, zdravý životní styl a vhodný pohyb. Trendy v líčení, účesech a odívání předvedou renomovaní vizážisté i kadeřníci, v přehlídkách zazáří české miss, příznivci se setkají s Marií Rottrovou. V prestižním mistrovství v make-upu vizážisté ztvární exotické téma „divokých orchidejí“, své umění předvedou kadeřníci v INSPIRACI 2014 věnované elegantním pánským účesům, soutěžit budou nehtoví designeři i milovníci natur-fitness.

Péči o příjemný a mladistvý vzhled doplní ukázky péče o nohy, aromaterapie, masáží, regenerace, detoxikace organismu, metod alternativní péče o zdraví. Speciální program je věnován předškolním dětem, jejich životnímu stylu a vývoji jejich nožiček.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

Jak se jmenuje vizážista/vizážistka, který/á vede Českou mistrovskou soutěž v make-upu a zároveň je autorem tématu „WILD ORCHID“?

Více informací k otázce naleznete na www.WorldOfBeauty.cz.

Správnou odpověď posílejte do 22. 8. 2013.

Výherce uveřejníme po skončení soutěže zde.

Podmínky soutěže.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
  1. silvace

    silvace :-)

    Pátek 08:44

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.