FITweb

ZPĚT

Vyhrajte VIP vstupenky na WORLD OF BEAUTY & SPA a další ceny!

17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA se otevře pro návštěvníky v předjarním týdnu v pátek 14. a v sobotu 15. března 2014 opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY.

Pro očekávaných osmnáct tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než tři stovky vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele.

Návštěvníci se mohou těšit na trendy v líčení, účesech, odívání – look 2014.
Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Lindy Valsami, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Blanka Hašková a jiní. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

Veletrh nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní klání. K „highlights“ patří dlouho očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera (tým tvoří vizážista, kadeřník a modelka) CREATIVE IMAGE TEAM. Další prestižní soutěží bude FOTO MAKE-UP pořádaný skvělou vizážistkou a mistryní ČR 2006 Štěpánkou Podroužkovou. Soutěž v nail artu bude opět o kresbě, nadání a kreativitě, převážně ve 2D, zatímco pro soutěž v přírodní manikúře budou používány tzv. „strip-laky“ s převratnou technologií odstraňování laku.

Další informace pro jarní veletrh najdete na www.worldofbeauty.cz Informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček Mary Kay Satin Body v hodnotě 1190 Kč + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

2. cena – balíček od karlovarské kosmetiky Vřídlo + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

3. cena – balíček od karlovarské kosmetiky Vřídlo + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

Správnou odpověď, spolu se svým jménem, příjmením a adresou, posílejte do 13. 3. 2014.

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.