FITweb

ZPĚT

Soutěž o 10 vstupenek na ZUMBA WELLNESS MARATHON!

V sobotu 24.5. 2014 se v O2 areně v Praze uskuteční již 13. ročník největší aerobic-fitnessdance party ve střední Evropě - Reebok WELLNESS MARATHON!

Tento rok se na stage O2 areny vrací BETO PEREZ, zakladatel světového fenoménu ZUMBA a fitness celebrita. Beta uvede skupina “předskokanů” EUROPEAN BETO TEAM složená z 30 nejlepších evropských lektorů Zumby. Své evropské fanoušky potěší zakladatelka PILOXING a trenérka hollywoodských hvězd VIVECA JENSEN a také miláček publika ALEJANDRO ANGULO přinášející SALSATION, oblíbený styl posledních ročníků akce. Absolutní novinkou Reebok WELLNESS MARATHON 2014 je aktuální hit MASALA BHANGRA, prezentovaný TINA & DENNIS THOMSEN v rámci celosvětového turné. Aerobic zastoupí populární dvojice ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ.

Nedílnou součástí Reebok WELLNESS MARATHON jsou edukační workshopy představující současné novinky a trendy (Insanity, Cross-Fit, Jumping, Fit & Funky, Rubber Fitness, Refit Revolution, Reebok Jóga, Aerobic Dynamic Kickbox, Afro Fitness, Port de Bras, …) a prodejní wellness výstava výrobků a služeb. Účastníci akce se mohou mimo jiné těšit na módní show Reebok a tombolu, ve které se mezi dalšími hodnotnými cenami objeví dárky z nové sportovní kolekce této značky, která se stala generálním sponzorem akce. O skvělou atmosféru O2 areny a pohodovou náladu všech 3 000 účastníků akce se postará kubánský DJ ELIER. Po skončení programu v O2 areně následuje After Party v OC Harfa s autogramiádou účinkujících hvězd akce.

Inspirující video z loňského ročníku: http://www.youtube.com/watch?v=f1Bi9p9QUgs

Exkluzivní prodej vstupenek na Reebok WELLNESS MARATHON 2014 již probíhá na všech terminálech Sazka Ticket nebo na www.sazkaticket.cz Pro maximální komfort a spokojenost účastníků je v prodeji pouze 3 000 vstupenek.

-Základní vstupenka: 999 Kč
-Věrnostní vstupenka: 750 Kč
– více informací na www.wellnessmarathon.cz

HLAVNÍ STAGE -O2 areny:

11:00 -European BETO TEAM & DJ ELIER
11:30 -BETO PEREZ -ZUMBA MASTERCLASS
13:00 -VIVECA JENSEN – PILOXING SHOW TEAM
14:00 -ALEJANDRO ANGULO – SALSATION DANCE
15:00 -TINA & DENNIS THOMSEN – MASALA BHANGRA
16:00 -ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ -AEROBIC
17:30 -AFTERPARTY -OC HARFA – AUTOGRAMIÁDA HVĚZD

Bližší informace o akci včetně registrace věrnostních slev: www.wellnessmarathon.cz

Soutěž byla ukončena

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.