FITweb

Reklama

ZPĚT

STŘEDA 27.5.2009

..pomalu se nám blíží konec, ale vlastně jen ten s panem Havlíčkem a s Dietou. Na jednu stranu je mi to líto, ale na druhou stranu vlastně nic nekončí - teda aspoň u mě. Nepojala jsem to jako dietu s dočasným omezením něčeho, ale jako velmi prospěšnou věc pro celé mé tělíčko.

Zdravím všechny,

pomalu se nám blíží konec, ale vlastně jen ten s panem Havlíčkem a s Dietou. Na jednu stranu je mi to líto, ale na druhou stranu vlastně nic nekončí - teda aspoň u mě. Nepojala jsem to jako dietu s dočasným omezením něčeho, ale jako velmi prospěšnou věc pro celé mé tělíčko.
Něco jako očistnou kúru, která úžasně zabrala. Nedá se vůbec srovnat jak mi bylo jěště někdy v lednu či únoru. Neustále mě bolel žaludek a měla ho překyselený a byla jsem unavená. A teď ? Vůbec nic z toho :-)) Paráda !!! Je mi jasné že Stravovací plán zabral, ale hlavně jelikož nejsem ,, nervák“ a puntíčkář a mírné ujetí ve Stravovacím plánu mě nevykolejí a tudíž se z toho nestresuji, tak bohužel kvůli tomu ujetí tolik nehubnu, ale na druhou stranu je mi fajn, žádná jarní únava a vlastně jsem celkově spokojená - pro mě velký přínos !!!
V minulé Dietě byla příloha ( Hubněte s Klárou ) a v ní spousta skvělých receptů. Sice jsem vyzkoušela zatím jen 4, ale na další se chystám. A hlavně mám ráda když je tam uvedeno pro kolik osob, kolik kcal a v gramech bílkoviny, sacharidy a tuky.
Pak je pro mě všechno jednodušší, jen pro jistotu mrknu do plánu jestli je to v pohodě a jestli nemám něco ubrat či změnit a jde se vařit. V tomhle mi hodně pomáhá i internet a teď nedávno uvedená Jarní dieta s rozpisem na cca 20 dní na stránkách idnes. Nemusela jsem tolik přemýšlet co si vyrábět a jen spoustu věcí kopírovala a hlavně cestou domu z práce už jsem věděla co budu vařit.

Tak tohle si pro sebe asi neupravím, ale ……… když to nebude špekáček, ale propašuji do pekáčku drůbeží párek a k tomu místo kmínového chleba dám celozrnnou housku, tak asi neodolám :-)).

Martina

28.5.2009 12:13 | aktualizováno 15.12.2009 15:28 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.