FITweb

Reklama

ZPĚT

Naomi Watts (40)

Pro hvězdy showbyznysu je štíhlá linie nezbytným pracovním nástrojem. Jakmile opustí brány porodnice, doslova se předhánějí v tom, kdo z nich se dostane dřív na původní váhu. Která novopečená maminka zvítězila v závodě o nejrychlejší návrat ke štíhlým křivkám?

Kolik přibrala v těhotenství:

15 kg Jak dlouho hubla: měsíc Herečka přivedla loni v prosinci na svět svého druhého syna Samuela a už pouhý měsíc po porodu byla takřka na své původní váze.

Za štíhlostí hledej kojení

Část kilogramů zhubla díky tomu, že se stará o dvě děti, Samuela a prvorozeného Alexandera. „Jím zhruba totéž, co během těhotenství, a cvičení jsem takřka bojkotovala,“ přiznává.

Věnovala se jedině oblíbenému pilates, kterému zůstávala věrná i v těhotenství. Rychlý návrat ke štíhlé postavě proto přičítá kojení. „Připadá mi, jako by ze mě Samuel ,sál´ veškeré kalorie. I když neustále jím, on taky,“ prohlašuje.

Radosti i strasti

Dvojnásobné mateřství jí spíše než problémy s postavou přináší zhoršení paměti. „Od té doby, co mám dvě děti, jsem asi ztratila většinu mozkových buněk, a to je určitě taky kojením. Dělá mi teď problémy naučit se dialogy.“ Herečka přiznává, že je pro ni mateřství nejen zdrojem obrovské životní radosti, ale i náročnou zkušeností. Těžko totiž nese nedostatek spánku, který je s touto životní fází spojený. Takže ani pro slavné maminky nemusí být problémem číslo jedna jen marnivá honba za vosím pasem…

29.6.2009 17:55 | ILONA LAUŽANSKÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.