FITweb

Reklama

ZPĚT

Sharon Stone (51)

Je jí o dvacet let více, než když zazářila v Základním instinktu, ale ještě pořád dokáže v mužích probouzet jejich základní instinkty...

„Už sice nejsem dvaatřicetiletá kráska, ale člověk se musí umět smířit se situací,“ tvrdí moudře. Přesto stále vypadá o patnáct let mladší, chlubí se štíhlým tělem i bezvadnou pletí. U potravin sleduje glykemický index a obsah soli, kterou se snaží omezovat. Cukru se vyhýbá jako čert kříži a alfou a omegou jejího jídelníčku je zelenina – spořádá jí až kilogram denně! „Chci vypadat dobře v bikinách, a tak si prostě nemůžu dát pizzu.“ Tvrdý alkohol nepije vůbec, občas si k večeři dá sklenku vína. Je vášnivou fanynkou čajů, obzvlášť těch bylinných, pročišťujících. „Cvičím jen tolik, kolik je nutné pro to, aby se ze mě nestala tlusťoška,“ přiznává Sharon. Cvičení zkrátka moc nemusí a věnuje se mu, jen když má náladu.

9.7.2009 18:19 | Ilona Lužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.