FITweb

Reklama

ZPĚT

David Beckham (34): Dokonalý metrosexuál

Kult štíhlosti se dnes dotýká i silnější poloviny lidstva. Také slavní herci, zpěváci a sportovci postávají se starostlivým výrazem na váze, počítají kalorie a úzkostlivě si přeměřují obvod pasu. Mnozí z nich se v dietách vyznají lépe než protřelé hollywoodské herečky!

Jako metrosexuál je svým zevnějškem přímo posedlý. Drží-li dietu, nepřesáhne jeho příjem energie 1200 kalorií. Ordinuje si kuřecí maso se zeleninovými saláty a ovocem. Dodržuje pitný režim, vyhýbá se sladkému a sacharidům. Bohaté zkušenosti zúročil i na poli podnikání. Uvedl na trh vlastní řadu pokrmů pro děti. Navíc radí svým slavným přátelům, právě on prý stojí za tím, že Tom Cruise nedávno zhubl o 10 kilo. Když se s manželkou Victorií snažil o další dítě, vyškrtl z jídelníčku červená masa, alkohol, kofein a mléčné výrobky. Jako profesionální sportovec rozhodně nemá problém s nedostatkem pohybu. Při tréninku spálí asi 800 kalorií a k tomu ještě třikrát týdně posiluje svalstvo. Doplňuje posilováním s činkami.

27.8.2009 11:30 | Ilona Lužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.