FITweb

Reklama

ZPĚT

Colin Farrell (33): Nesportovní lev salonů

Kult štíhlosti se dnes dotýká i silnější poloviny lidstva. Také slavní herci, zpěváci a sportovci postávají se starostlivým výrazem na váze, počítají kalorie a úzkostlivě si přeměřují obvod pasu. Mnozí z nich se v dietách vyznají lépe než protřelé hollywoodské herečky!

„Nepraktikuju jógu a do posilovny nechodím,“ zříká se herec šmahem sportu a zdravého životního stylu. Spíš než v tělocvičně ho potkáte v baru se zapálenou cigaretou. Kvůli filmu Triage, v němž si zahrál válečného fotografa, však shodil neuvěřitelných 20 kilogramů. V médiích se pak ale objevily zprávy, že toho dosáhl ne právě tím nejzdravějším způsobem. Jedl prý jen dvě plechovky tuňáka denně a energii získával z kofeinových nápojů. Sám herec to zuřivě popírá. „Na vše dohlížel dietolog,“ hájí se, ale přiznává, že se cítil během tohoto období psychicky na dně a redukční jídelníček mu nevyhovoval. Pro roli Alexandra Velikého znovu zatnul zuby a pustil se do joggingu, aby nabral přirozenou muskulaturu.

4.9.2009 10:39 | Ilona Lužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.