FITweb

Reklama

ZPĚT

Tipy na hubnutí

Ješte stále jsme se nenaučili nakupovat kvalitní potraviny a více než na zdravý jídelníček spoléháme na přípravky na hubnutí.

Na hubnutí Češi nešetří

Ješte stále jsme se nenaučili nakupovat kvalitní potraviny a více než na zdravý jídelníček spoléháme na přípravky na hubnutí. Podle posledního hlášení statistiků totiž lidé méně utrácejí za potraviny, avšak za diety a přípravky na hubnutí si připlácejí ješte víc než loni. Podle statistik on-line lékárny DocSimon stouply tržby volně prodejných přípravků na hubnutí oproti loňsku až o 19 %.

Děti z tloušťky nevyrostou!

Varují lékaři líné rodiče. „Dětská obezita kromě metabolických změn a psychických následků zásadně zkracuje dětství. To znamená dřívější nástup puberty a hormonálního vývoje, zároveň však zpomalení růstu. Na první pohled může dítě z obezity takzvaně vyrůst, ale následky si s sebou ponese celý život,“ říká MUDr. Zlatko Marinov z FN Motol v Praze.

Hit tohoto roku

Hitem letošního hubnutí je VacuShape – chůze v podtlaku. „Střídání nízkého a bežného atmosférického tlaku zajištuje zvýšený průtok krve tukovou tkání a tím aktivuje metabolismus tuku spolu s lymfatickým systémem. Míza, která v něm proudí, dokáže přepravit tuk do krevního oběhu a jeho prostřednictvím pak do svalů. Spalujeme tuk právě z našich težko ovlivnitelných tukových polštářků a to je právě to, co každá z nás ocení,“ vysvětlila trenérka Jitka Dlouhá ze společnosti Wellness profi.

7.9.2011 10:17 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.