FITweb

Reklama

ZPĚT

Den s DIETOU

První letošní Den s Dietou přišel právě včas. Zima je dlouhá a my jsme tušili, že mnoho z vás potřebuje načerpat energii do dalších dní. Připravili jsme proto program plný cvičení, zábavy i odpočinku.

Mnoho z vás přijelo na Den s Dietou z daleka, a proto už dlouho před oficiálním zahájením se začalo pražské fitness centrum Holmes Place Energy Karlín plnit nedočkavými čtenářkami, které se až přímo na místě dozvěděly, co je vlastně čeká.

Hitem byl Power Plate

Program byl opravdu nabitý od začátku do konce. Velká část účastnic se hned přesunula do posilovny, aby využily každé chvilky do zahájení první lekce.

Největší zájem byl o kardio stroje, ale některé z vás neváhaly a oslovily trenéry, kteří byli k dispozici, aby jim ukázali i cviky na strojích. Fronta se začala tvořit i u stroje Power Plate, o kterém jsme nyní často v Dietě psali.

V jednu hodinu odstartovala první lekce - Dance aerobic. Jakmile sálem zazněly první tóny taneční hudby, spadl ze všech stud a bylo vidět, že si cvičení skutečně užíváte. Dokonce i ty, které jinak aerobic nemusí, byly nadšené.

Odpočinek při masáži

Cvičební lekce byly „jen“ půlhodinové, abyste měly možnost za odpoledne vyzkoušet co nejvíce. Hned po aerobiku následovala jóga, při které jste nabraly síly na další lekce posilování a BOSU.
Cvičit dvě hodiny v kuse dá zabrat i profíkovi, proto si některé z vás udělaly zaslouženou pauzu a po zdravé svačince se svěřily do rukou manikérky, vizážistky nebo maséra, který unavené svaly opět uvolnil.

Po celé odpoledne byla pro vás k dispozici i relaxační zóna s bazénem, saunou a vířivkou. Nejvíce se zaplnila až po skončení poslední lekce, ale i tak si každý našel svůj prostor pro odpočinek.

Brzy bude další

Odcházet se nechtělo nikomu, vám ani nám. Už teď vám ale můžeme říct, že to byl první Den s Dietou, ale určitě ne poslední.

8.3.2010 14:39 | aktualizováno 8.3.2010 14:43 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.