Plátky šunky naplníme bramborovým salátem a srolujeme. Naskládáme na dno formy a zalijeme je ochucenou želatinou. Během tuhnutí připravíme sýrovou roládu.
Eidam vložíme do mikrotenového sáčku a ve vodní lázni opatrně rozpouštíme. Když je sýr vláčný, rozválíme ho do tenkého obdélníku. Sýr potřeme pomazánkovým máslem a srolujeme.
Po ztuhnutí nakrájíme sýrovou roládu na plátky a klademe na šunkové rolky. Na sýrové rolády klademe šunkový salám a pokrájenou zeleninu.
Opatrně zalijeme zbylou želatinou a dáme vychladout do lednice.
Do vlažné vody vlijeme olej, rozdrobíme droždí a směs necháme během asi 5 minut vzejít kvásek. Tento kvásek vlijeme do…
více o Bylinkový chléb v troubě
Kuřecí prsíčka nakrájíme na nudličky, osolíme, dáme do mísy a přidáme olej, česnek, kečup, 1 vejce, grilovací koření a…
více o Zapékané kuřecí nudličky Niké
-smícháme mouku, kypřící prášek, (granko) a cukr
-přidáme vejce
-přidáme mléko, olej a dobře promícháme
-vložíme do…
více o Rychlá buchta do mikrovlnky
Necháme rozpustit máslo na pánvi, potom rozkvrdláme vajíčka v hrnečku, vajíčka osolíme a opepříme, rozkvrdlané vajíčka…
více o Míchaná vajíčka s pažitkou