FITweb

ZPĚT

Eva Longoria (34)

Hollywoodský diktát krásy je nekompromisní, a tak není divu, že se slavné herečky udržují v kondici. A to nejen dietami, ale také cvičením. Jak se nejraději hýbou a co na jejich sportování říká náš odborník?

Krásná, slavná i chytrá (má univerzitní diplom). Známá je především díky seriálovým rolím. Dva roky byla manželkou herce Tylera Christophera a teď je vdaná za hráče NBA Tonyho Parkera.

* Herečka ze Zoufalých manželek zná sportovní svět z obou stran – jako cvičitelka i jako majitelka permanentky do posilovny.
* Co se sportu týče, není žádnou začátečnicí, sama totiž dělala instruktorku aerobiku. Dnes má ovšem svého osobního trenéra.
* Nejméně třikrát týdně zamíří do posilovny. Začíná zahřívací desetiminutovkou na běžeckém pásu, a pak absolvuje třicet nejrůznějších cviků. Snaží se věnovat svému tělu třikrát týdně alespoň hodinu.
* Aby měla na cvičení dost energie, snídá proteiny v podobě vajec a ovoce, aby netrpěla nedostatkem vlákniny.


NÁZOR ODBORNÍKA

„Eva vždycky patřila k mým oblíbenkyním, a když jsem zjistil, že kdysi patřila i mezi mé kolegyně, ještě v mých očích stoupla. Její tréninkový program je nastavený třikrát týdně na cvičení v posilovně pod dohledem trenéra a vypadá to, že se během něj věnuje celému tělu. To odpovídá tendenci udržení si kondice bez větší snahy o změnu postavy, což u Evy ani není nutné.“


PTALI JSME SE: Davida Hufa, fitness trenéra a poradce v oblasti životního stylu,

15.6.2009 15:58 | ILONA LAUŽANSKÁ,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.