FITweb

ZPĚT

Studentská proměna

Čtenářka Diety, studentka Eva ze Svitav, zhubla díky našemu časopisu pět kilo a poprosila nás, aby jako malou odměnu mohla absolvovat také proměnu. Z výsledku je nadšená, jak se líbí vám?

VLASY

Barva potřebovala jednoznačně „probudit“. Eva tak díky zručným rukám kadeřníka Jana odcházela s čokoládově hnědými vlasy s fantastickým měděno-červeným odleskem odlehčeným ultrajemnými melírovými proužky. Díky unikátní technologii barvy Luo Color L ’Oreal teď má Eva krásně lesklou hřívu s přirozeně vypadajícím prosvětlením jako od sluníčka. O střih se postarala kadeřnice Jana, která Eviny těžké vlasy sestříhala na mikádo. V konečcích kadeře zlehka prostříhala, aby se dal účes snáze udržovat a zůstal vzdušný. A konečné nakulmování a zafixování lakem proměnu účesu jen podtrhlo.

MAKE-UP

Eva má krásnou pleť a také vzhledem k jejímu věku nemusela vizážistka Veronika použít moc make-upu. Nejprve nanesla podkladový krém, korektorem zakryla drobné nedostatky pleti, pak přišel na řadu make-up značky Pavot a nakonec Veronika vše zafixovala jemným pudrem. Oční stíny zvolila šedivé Franck Provost a od téže značky vybrala i černou řasenku, která Evě zvýraznila oči. Na rty pak už stačilo jen nanést světle růžový lesk, a na světě byla „nová“ Eva!

PROČ PROMĚNA?

„Věčně jsem s něčím bojovala: se zplihlými vlasy, neschopností vybrat si jiné než sportovní oblečení i se svou neúspěšnou snahou se nalíčit. A když už jsem zhubla, chtěla jsem se naučit také využít svůj ženský šarm!“

1. VARIANTA DO DIVADLA NEBO NA PARTY

TIP: Když bude chtít Eva vyrazit za kulturou, určitě nemůže sáhnout vedle, když zvolí slušivý kontrast bílé košile a tmavě hnědé sukně, která ladí s barvou jejích vlasů. Stříbrný náhrdelník s červenými kameny jí rozzáří obličej, a aby zvýraznila svůj štíhlý pas, doporučili jsme jí nosit širší pásek.

2. VARIANTA NA RANDE

TIP: Je jasné, že chlapi se teď za Evou jen otáčejí. A když ji někdo někam pozve? Pak si může vzít třeba vypasované šaty, které opět podtrhnou její štíhlý pas, schovají širší boky a ve „spolupráci“ s vysokými kozačkami promění Evu v sexy divu. Jako doplněk pak úplně stačí delší náhrdelník s černým kamenem, který mimo jiné ještě zapracuje na optickém prodloužení postavy.

9.3.2009 15:19 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.