FITweb

ZPĚT

Zeštíhlení pod kontrolou

Co ještě můžete kromě pravidelného cvičení a dietního jídelníčku udělat pro to, abyste se definitivně zbavila svých nadbytečných kilogramů a zároveň zpevnila a vytvarovala postavu?

Objednejte se do kosmetického salonu na speciální zeštíhlující kúry. Podpoří vaše snažení v cestě za štíhlejší postavou. Pamatujte však na to, že nebudou stačit jedna dvě kúry, ale obvykle je třeba absolvovat sezení více. Konečný výsledek ale určitě stojí za to.

PŘÍSTROJOVÁ MASÁŽ

Pokud se vám nechce absolvovat liposukci problematických partií, ale přesto se chcete zbavit nežádoucího tuku a zeštíhlet na konkrétních místech, především na bocích, zadečku, stehnech a bříšku, řešením by pro vás mohla být metoda přístrojem Ultracontour. Jedná se o časově nenáročné a neinvazivní ošetření, které vám pomůže eliminovat tukové zásoby především v těch partiích, které se vám nedaří zeštíhlit pravidelným cvičením. Přístroj útočí na vaše tukové zásoby a zároveň provádí na pokožce drenážní masáž, která přispívá k vytouženému zeštíhlení. Po každém ošetření se doporučuje více pít, protože tím podpoříte drenážní účinky ošetření, a snáze se tak odplaví škodlivé látky z podkoží a dojde k vyhlazení pokožky. Kam zajít: Studio Vanda, Na Malovance 12, Praha 6, tel. 603 370 170, www.studiovanda.cz

ČOKOLÁDOVÁ PÉČE O DEKOLT

K partiím, které je třeba pravidelně posilovat, mazat zpevňujícími přípravky a které vyžadují i speciální péči v kosmetickém salonu, jednoznačně patří dekolt a poprsí. Rozhodně ve své péči tuto partii těla neopomíjejte a v kosmetickém salonu jí dopřejte speciální Zpevňující ošetření prsů.

Po úvodním očištění pokožky a následném jemném peelingu pokožky se můžete těšit na zpevňující ampule a pak na speciální lymfodrenáž spojenou s uvolňující masáží. Pokožka se tak revitalizuje, zpevňuje a především pročišťuje. Během toho si dokonce s vámi kosmetička také zacvičí – dva tři cviky podporující pevnost pokožky v dekoltu ještě znásobí účinek celé procedury. Pak následuje penetrační neboli tuhnoucí tělová maska. Během pár minut na vás dokonale ztuhne a vy se pak doslova svléknete z kůže. Druh masky zvolí kosmetička podle toho, co vaše pokožka dekoltu nejvíce potřebuje. Velmi oblíbená je v poslední době revitalizační maska z bílé čokolády.

Nejenže krásně voní, ale také navozuje pocit pohody a štěstí. Nakonec je pokožka ošetřena čokoládovým tělovým mlékem a na cestu vás kosmetička ještě vybaví radami a doporučením, jak o svůj dekolt správně pečovat doma.

Kam zajít: Salon Vali, Soukenická 10, Praha 1, tel. 224 818 124, www.salonvali.cz

PŘÍSTROJ, KTERÝ NIČÍ CELULITIDU

Co platí na pomerančovou kůži, kterou den co den neradostně pozorujete na svých stehnech, bocích či zadečku? Pravidelný pohyb, intenzivní pitný režim a také přístroj Bodyter Excellens. Elektrické proudy s různými účinky a saunový efekt se tak postarají nejen o vaši celulitidu, ale dokonce i o tukové zásoby. Přístroj napomáhá lepšímu okysličení pokožky, stimuluje buněčný metabolismus. Co tedy můžete od takového ošetření očekávat? Kromě postupného zmírnění celulitidy a redukce podkožního tuku (při pravidelném cvičení a dietním režimu se pochopitelně mohou dostavit ještě výraznější úbytky) vám Bodyter Excellens také pomůže zpevnit ochablé svalstvo a umožní celkově tvarovat postavu. Kam zajít: Fitness Star Chodov, Vojtíškova 1783, Praha 4, tel. 604 502 670,

HUBNUTÍ S OBVAZY

Zábaly patří mezi tradiční a stále velmi oblíbené metody, jak dosáhnout detoxikace, zeštíhlení a zároveň i zpevnění problematických partií těla a rovněž přispějí k tonizaci a vyhlazení pokožky. Patří mezi ně také UC WRAP neboli Universal Contour Wrap. V čem je výjimečný? Zabalí vás při něm průměrně pětadvaceti elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřáta v roztoku z bahna bohatého na cenné minerály. Nakonec se nasoukáte do speciálního obleku, v němž si budete připadat jako astronaut před startem raketoplánu a čeká vás hodinová relaxace. Obvazy svým permanentním tlakem působí na tukové zásoby, bahno zase přispívá ke zpevnění pokožky. A jak se přesvědčíte, že je zábal skutečně účinný? Ještě předtím, než své tělo od chodidel až k bradě zahalíte do slušivých obinadel, proběhne speciální měření vašeho těla. A po skončení celé procedury dojde k přeměření, a vy se tak ihned budete moci radovat ze ztracených centimetrů.

Kam zajít: Studio Letná, Letenské náměstí 4, Praha 7, tel. 724 768 505, www.studio-letna.cz

Tip: Máte vy sama osvědčené tělové ošetření, které vám pomohlo zeštíhlit či zformovat postavu? Napiš te nám o něm.

30.6.2008 22:13 | Jana Knaislová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.