FITweb

ZPĚT

Cítím se smyslnější!

Studentka Tereza byla u nás ve vydavatelství na dvoutýdenní praxi. My jsme se kromě toho rozhodli postarat se jí i o další příjemný zážitek - proměnu. Sama vám prozradí, jak všechno probíhalo, a vy řekněte: povedlo se?

VIZITKA:

Tereza Věk: 20 let Povolání: studentka

VLASY:

V luxusním vlasovém salonu Franck Provost jsem se ocitla v rukou předního francouzského kadeřníka Jean-Marie Paquiera, který se mi postaral o nadýchaný účes s dokonalým objemem. Honza Sipl se mnou poté prokonzultoval barvu. Nabídl mi současné zlatavé trendy a kvalitní melír, který vlasy zároveň ošetřuje. Ve světlejším looku se cítím smyslnější než před proměnou!

MAKE-UP:

Vizážistka Veronika Králíčková pro rozjasnění kontur vybrala korektor značky Pajot. Prozradila mi, že make-up by měl s pletí zcela ladit, zatímco pudr je lepší volit o tón tmavší. Tento styl podle Veroniky moji tvář příjemně oživí a dodá jí ten správný šmrnc. Oči mi pak zvýraznila pomocí tekutých linek a použila stíny fialovorůžové barvy. Závěrem na rty nanesla světle hnědý lesk Franck Provost a jeho rozpíjení zabránila pomocí konturovací tužky.

PROČ PROMĚNA?

„Mám ráda svůj styl a vůči změnám jsem byla vždycky dost konzervativní. Občas mě ale strach ze změn štve, a proto jsem se ho konečně rozhodla překonat. Také jsem byla zvědavá, jak si se mnou poradí odborníci.“

1. VARIANTA

NA JARO

TIP: Snad poprvé v životě jsem se nechala přemluvit ke žluté barvě. A po počátečních rozpacích jsem vůbec nelitovala! Stylistka Katka mi také vysvětlila, že když si budu vybírat korále, tak čím delší, tím lepší: opticky totiž prodlužují postavu. A totéž platí o botách na podpatku…

2. VARIANTA NA DISCO

TIP: S jarem se blíží moje diskotéková sezona, proto mi Katka vytvořila model přímo pro takovou událost. Cítila jsem se v něm žádoucí, i když jsem zase chvíli bojovala se žlutou.

Výsledná kombinace mě ale přesvědčila - dokázala totiž zamaskovat moje širší boky, a naopak podtrhnout štíhlý pas.


STYLING: KATEŘINA HLADÍKOVÁ, BARVENÍ: JAN SIPL, STŘIH VLASŮ: JEAN-MARIE PAQUIERA, MAKE-UP: VERONIKA KRÁLÍČKOVÁ

PŘED PROMĚNOU KADEŘNICTVÍ: SALON FRANCK PROVOST, KORUNNÍ 58, PRAHA 2, TEL.: 222 522 500 A RYTÍŘSKÁ 1, PRAHA 1, TEL.: 224 218 425

18.6.2009 15:40 | Tereza Vyhnálková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.