FITweb

ZPĚT

Michelle Pfeiffer (51)

V pubertě trpěla mindráky. Připadalo jí, že má pusu jako kačer a špatnou pleť. Pak ale zjistila, jak se o sebe starat, a teď sklízí „ovoce“ své péče.

V pubertě trpěla mindráky.

Připadalo jí, že má pusu jako kačer a špatnou pleť. Pak ale zjistila, jak se o sebe starat, a teď sklízí „ovoce“ své péče. „O stárnutí nemá smysl přemýšlet. Ať proděláte jakékoli plastické operace, nezastavíte ho. A nemyslím, že muži touží po kostnatých ženách a líbí se jim tváře k nepoznání změněné plastickým chirurgem,“ filozofuje Michelle. Její tip, jak zůstat půvabná? Hodně cvičit, spát a občas si dopřát oblíbené jídlo. Ke zdravému životnímu stylu se dostala až časem.

„Ještě před deseti lety jsem pro svůj vzhled nedělala vůbec nic – kouřila jsem, jedla cokoli, co mi přišlo pod ruku, a obličej si myla obyčejným mýdlem.“ Teď se vyhýbá cukru, mléčným výrobkům i pečivu. Nemusí sladké, zato jí chutnají slané laskominy. Občas si dá pár chipsů či slaných oříšků. Všechny hříchy pak ale vypotí při sportu. Dříve milovala běh na dlouhé vzdálenosti, nyní dává přednost sprintu, chození po horách a pilates.

23.7.2009 14:42 | Ilona Lužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.