FITweb

ZPĚT

Vytvarujte se!

Hřešit o Vánocích je lidské, ale co dělat, když je leden nabitý společenskými událostmi, kde jednoduše potřebujete zazářit? Zeštíhlet o jednu až dvě velikosti vám pomůže to správné prádlo.

Místo drastické diety nasaďte detoxikační program a šikovné prádlo. Dokáže opravdu nemožné do tří minut a zázraky na počkání. Zároveň se nemusíte bát, že budete při nošení zažívat pocit nepohodlí. Pokud vsadíte na kvalitu, budete se po celou dobu cítit příjemně. Potřebujete zamaskovat rozměrnější bříško? Pak si pořiďte kalhotky s vysokým pasem. Až o dvě velikosti můžete opticky shodit díky speciálním stahovacím kalhotkám, které si poradí nejen s partiemi vpředu, ale hlavně se zadečkem.

* Ideálně se hodí pod úzké černé společenské kalhoty, ve kterých se chcete pochlubit s co nejdokonalejší siluetou.

* Řada z nás si také stěžuje na širší stehna, ke kterým nám dopomohla ochutnávka lahodného vánočního cukroví. I s tím si všehoschopné prádlo dokáže poradit. Stahovací bermudy sice nevypadají dvakrát sexy, protože na rozdíl od kalhotek sahají až několik centimetrů nad kolena, ale kromě usilovného cvičení nic nevytvaruje vaše stehna tak dobře, jako tento vynález. Dokážou dokonce zamaskovat i celulitidu, což se hodí při nošení legín. Stahovací bermudy jsou ultratenké, proto si je bez obav můžete vzít i pod úzké džíny.

* Vyzkoušejte také trik modelek se zmenšující podprsenkou! „Díky těhotenství a porodu mám o dvě velikosti větší prsa než dřív. Opticky mi to samozřejmě přidává kila navíc, proto nosím zmenšující podprsenku, a vypadám skoro jako předtím,“ pochvaluje si topmodelka Heidi Klum.

* Ráda byste si na ples či koktejl vzala pouzdrové šaty, ale hřešila jste bramborovým salátem? Neváhejte a vyrazte do obchodu pro stahovací body. Udrží vaše poprsí, bříško i zadeček v perfektní formě. I když máte kvůli svátečnímu mlsání černé svědomí, nemusíte zoufat. Pomocníci v podobě diskrétního prádla vám pomohou

3.2.2010 11:22 | aktualizováno 3.2.2010 11:22 | Anna Kosková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.