FITweb

ZPĚT

Můj hubnoucí deníček: Díl sedmý

Už šestý měsíc sledujeme, jak se daří naší čtenářce Petře. Tentokrát jsme pro ni připravili relaxační den a zjistili jsme, co jí dělá vrásky na čele, jak relaxuje a kam se každoročně vydává se svojí maminkou.

Petra, 30 let
Výchozí váha: 81,5 kg
Aktuální váha: 77 kg
Celkový úbytek: 4,5 kg

Můj hubnoucí deníčku,
tenhle měsíc si zapíšu, jak relaxuji, kde se v poslední době nejvíce realizuji a na co se již tradičně těším i tohle léto.

Kromě pobytu na sluníčku u vody ráda relaxuji četbou a spánkem. V poslední době mi však chybí hlavně poslední jmenovaný – spánek. Ale pro tohle období to není vše. Protože nás stále s přítelem zaměstnávají práce okolo domečku, náš životní styl se hodně změnil. Dříve jsme pravidelně cestovali, vyráželi na víkendy pryč z města a byli jsme více v pohybu.

Teď na to o víkendech nemáme čas. Se svou koučkou Lenkou Černou jsem naposledy řešila právě problém s nedostatkem času, a to hlavně na aktivní oddech. Ovšem tím, že stále něco stavíme, jsem sice v pohybu, ale neprocvičím si tím celé tělo. Proto mám ambici – musím začít s ranním cvičením. Ráno je totiž jediná doba, kdy mám čas jen sama pro sebe.

Další věc, kterou jsem nedávno zažila, mi přichystaly holky z Diety. Abych přišla na jiné myšlenky, realizovaly pro mne v salonu Medworld studio den pohybu a relaxu. Nejdříve jsem si dala do těla na VacuShape a pak mne čekala fantastická přístrojová lymfatická masáž.

Bylo to velmi příjemné, prostředí bylo komorní, personál ochotný odpovídat na všechny mé otázky. Nejdříve mě čekala rozcvička pro zahřátí, pak jsem cvičila s podtlakem a na závěr jsem si dala 4 minutky cvičení pro zklidnění. Po cvičení následovala lymfatická masáž s programem celulitida – zaměřeným na břicho, stehna a lýtka. To mi sedlo a domů jsem odcházela nabitá novou energií.

A z čeho se ještě těším? Třeba z nové sukně, kterou jsem si koupila na jedné módní přehlídce jako motivační dárek. A těším se i na slovenské rekreační středisko Podhájská, do kterého jezdíme s mamkou pravidelně každé léto relaxovat.


Konzultace s Petrem Havlíčkem

„Bohužel jsem poslední konzultaci s panem Havlíčkem z důvodu šílené dopravní situace, kdy jsem jela do Prahy 5 hodin (normálně jedu 2,5 hodiny), nestihla, což mě hodně mrzelo. Asistentka mě přeměřila, převážila a konzult ace proběhla o týden později jenom po telefonu. Trošku se mi upravil jídelníček, neboť jsem v odpoledních hodinách pociťovala hlad z důvodu větší fyzické zátěže, ale jde jen o přidání jogurtu nebo kefíru :-) Nynější váhu 77 kg budu postupně snižovat ranním vstáváním a cvičením.“

Výživový poradce Ing. Petr Havlíček, Centrum Vittore, www.centrumvittore.cz

Konzultace s Lenkou Černou

Petra je klasickou zaměstnanou ženou, která je schopna toho hodně zvládnout, ale někdy zapomíná sama na sebe. Během našich konzultací jsme se dohodly, že si bude dělat více času na sebe a na relax místo práce na novém domku a dalších povinností, které chce zvládnout. Petra, tak jako my všechny, se musí naučit nebýt tou 100% ženou, ale dovolit si také někdy odpočívat na úkor ostatních úkolů a povinností. Přece jen i dostatečná relaxace a odpočinek působí na její hubnutí, které je pro ni primární. Také pracujeme na jejím emočním programová ní v oblasti zdraví.

Lifekouč Lenka Černá, odbornice na zdravý životní styl, www.life-clinic.cz


Co je to VacuShape?

* aerobní stoj, který funguje jako chodící pás, při kterém se zapíná vakuum
* používá se na cílené spalování tuků v problémových partiích: boky, břicho, hýždě a stehna
* pod tlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odplavování metabolických zplodin

Co je to přístrojová lymfodrenáž?

* druh masáže, která působí na lymfatický systém
* zefektivňuje tok lymfy a vylučování škodlivin
* působí proti otokům všeho druhu
* zmírňuje celulitidu
* působí relaxačně

Kombinaci VacuShape + lymfodrenáž můžete ve Worldmed studiu poprvé vyzkoušet zcela zdarma a na základě toho se rozhodnout pro další návštěvy.

27.7.2011 11:38 | Alexandra Paulovičová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.