FITweb

ZPĚT

8. dubna, úterý

Už uplynul týden od mé návštěvy Pana Havlíčka. Řeknu Vám, snažím se omezovat v jídle a baštit zeleninku a tak, ale přece jen pořád si občas dám něco, za co bych nebyla pochválena.

Zdravím čtenáře a naše podpořitele,

už uplynul týden od mé návštěvy Pana Havlíčka. Řeknu Vám, snažím se omezovat v jídle a baštit zeleninku a tak, ale přece jen pořád si občas dám něco, za co bych nebyla pochválena. Tuhle jsem byla na brigádě 6 hodin a já hloupá si zapomněla vzít sváču a než abych hladověla, tak jsem si řekla, že si dám něco od nich. No… ale co si má člověk vybrat, když tam jsou samé hamburgery, klobásy, bagety a tak. No tak jsem si nakonec vybrala tuňákovou bagetu. Pěkně jsem si ji rozdělila na dvě části. Přece jen abych to nesnědla na posezení. Také jsem byla poprvé s bráchou v posilovně. Teda těch strojů a hejblátek a všeho možnýho, co tam bylo! Ještě že jsem tam měla bráchu, s tím se tam neztratím. Ale líbilo se mi tam… Takže si koupím permici na měsíc. Uvidíme, jak to se mnou bude… Tak drahé spolubojovnice, kilům NAZDAR!

8.4.2008 14:25 | Magdaléna Bínová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.