FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 2.4.2009

Posílám zážitky z předešlého týdne. Na té hodině BOSU jsem byla a musím přiznat, že jsem měla mokré i spoďáry :o))) Nejhorší to pak bylo druhý den po cvičení, kdy jsem cítila i svalíky, o kterých jsem ani neměla ponětí, že je vůbec mám :o)

Dobry den,
Bylo to moc fajn. K tomu “jarnímu úklidu” jsem se zatím bohužel nedostala. Ten čas tak neuvěřitelně letí (tedy alespoň mně utíká jako splašený kůň). Ráda bych se k tomu ale dostala, protože cítím, že by mi to na mé cestě k vytoužené změně mohlo pomoci.To kuřecí prsíčko na zázvoru jsem si ale udělala a byla to mňamka. Nicméně mým nejoblíbenějším jídlem v mém “novém” jídelníčku je jáhlová kaše a pak kuskus se zeleninou a vařeným kuřecím prsíčkem. Na ty v téhle chvíli žádné jiné jídlo nemá :o) Také musím říci, že když dodržuji doporučení od pana Havlíčka a snažím se jíst tak, jak bych měla, mám mnohem více energie, lepší náladu a dokonce mi ani tak moc nechybí sladkosti. Uvidíme, jak to všechno bude pokračovat. Určitě Vám zase brzičko napíši a povykládám co a jak ;o)Mějte se, moc krásně a opatrujte se. S přátelským pozdravem,Renča Sklářová :o)

2.4.2009 16:38 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.