FITweb

ZPĚT

PÁTEK 22.5.2009

.. v minulém týdnu jsem chytila něco jako druhou mízu, takže jsem odhodlaná stejně jako na začátku. Začala jsem jezdit do práce na kole, je to cca 5km po ránu se jezdí lépe než po celém únavném dni v praci večer. Zatím jsem si kolo půjčila pouze od kamarádky, na zkoušku, abych si zbytečně nekoupila kolo a pak nezjistila, že mě to vlastně vůbec nebaví.

Přeji krásný den,

v minulém týdnu jsem chytila něco jako druhou mízu, takže jsem odhodlaná stejně jako na začátku. Začala jsem jezdit do práce na kole, je to cca 5km po ránu se jezdí lépe než po celém únavném dni v praci večer. Zatím jsem si kolo půjčila pouze od kamarádky, na zkoušku, abych si zbytečně nekoupila kolo a pak nezjistila, že mě to vlastně vůbec nebaví.Je fajn poslouchat od okolí jak jsem zhubla, co se mi ale vůbec nelíbí, že jsem zhubla i přes prsa…a to 7cm, už před tím jsem tam neměla nic velkého, ale teď už tam nemám vážně nic. :o) Váha mi stále stagnuje, ale i přesto jsem poměrně spokojená se svým prozatimním úbytkem i když by nebylo na škodu ještě nějaké to kilčo schodit. Bylo by to poprvé kdy jsem si určila cíl v hubnití a opravdu bych to dokázala :o))

Přeji krásný zbytek dne

Aneta

22.5.2009 13:28 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.