FITweb

ZPĚT

K dokonalé proměně stačilo málo

Někdy stačí jen poradit, popostrčit tím správným směrem a z člověka je hned někdo úplně jiný. Petra nedělala žádné významné chyby, přesto byla po několika hodinách v rukách odborníků k nepoznání. Sama si samozřejmě myslela, že její vizáž bude potřebovat úpravy mnohem větší...

VIZITKA:
Petra
Věk: 28 let
Povolání: Junior Sales Manager

VLASY

Petra se do Proměny přihlásila proto, že už dlouho toužila po nějaké změně svého zevnějšku. „Deset let jsem měla na vlasech melír, moc jsem se neuměla líčit, a proto mne už několikrát napadlo, že bych se mohla svěřit do rukou odborníků,“ prohlásila. Kadeřnice Aneta ze studia Bomton si vzala na starosti Petřiny světle hnědé vlasy, které byly melírováním docela poničené.
Rozhodla se je sjednotit tmavě hnědým odstínem, díky kterému vynikl Petřin obličej. Pro větší šetrnost zvolila místo barvy přeliv, který vlasy tolik nezatěžuje. Jejich délku Aneta zachovala, jen upravila patku do obličeje. Na závěr vyfoukala účes přes kulatý kartáč a oživila jej leskem Redken.

MAKE-UP

Vizážistka Sabina konstatovala, že Petra vypadá velmi mladě a pleť má ve skvělé formě. Její obličej nepotřeboval při líčení žádnou významnější korekci, jen ji zlobily tradiční tmavé kruhy pod očima. Sabina tyto partie prosvětlila a pak se zaměřila na Petřiny oči, které jsou zapadlejší a menší. Díky perleťovému odstínu stínů však velmi rychle vynikly a „práci“ dokončilo jemné orámování očí černou linkou. Petřina tvář začala přitahovat více pohledů také díky dalšímu kroku vizážistky, jež vystínovala obočí přirozeným hnědým stínem M. A. C. Na rty použila ještě světle růžový lesk a Petra rázem vypadala jako ze žurnálu!

OBLEČENÍ

Petra je sportovní typ, ráda chodí na dlouhé procházky se svým pejskem. Stylistka Anna jí ale doporučila, aby více nosila ženské oblečení. Na běžný pracovní den si proto klidně může vzít šaty ve francouzském stylu a boty na vysokém podpatku. Outfi t příjemně osvěží také výrazný náhrdelník. Večer Petra zazáří v trendy fl itrovém sáčku a jednoduché bílé košili doplněné černými úzkými džínami. Střevíčky na podpatku jsou pro ni s ohledem na výšku (158 cm) nezbytné!

Perlový náhrdelník, Next, 410 Kč
Náušnice, Promod, 199 Kč
Bílá košile, Camaieu, 439 Kč
Černé džíny, Promod, 899 Kč
Flitrové sako, Next, 2150 Kč
Černé lodičky, Next, info o ceně v obchodě

PETRA O PROMĚNĚ:

„Změna sice nebyla tak výrazná, jak jsem původně čekala, ale se svým novým lookem jsem velmi spokojená. I okolí mne zahrnulo samými komplimenty, nesetkala jsem se ani s jednou negativní reakcí. Jsem nadšená z nové barvy vlasů i make-upu. K šatům jsem se nejdříve stavěla nedůvěřivě, protože jsem je na sobě dlouho neměla, ale pak jsem byla nadšená!“

Černobílé šaty, Next, 1090 Kč
Legíny, H&M, 199 Kč
Černé lodičky, Next, info o ceně v obchodě

14.1.2010 16:03 | aktualizováno 14.1.2010 16:16 | ANNA KOSKOVÁ, FOTO:

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. husakova eva

  husakova eva elegantní, pěkné

  Neděle 18:25

 2. evcavoj

  evcavoj Také se musím přiklonit k názoru,že Ti to moc sluší.Jsi velice jemná a nepřehlédnutelná.Proměna se vydařila.

  Čtvrtek 10:49

 3. Padme

  Padme Opravdu povedená změna ;) kéž by to fungovalo i na mě...

  Sobota 22:28

 4. ewast

  ewast HEZKÉ,SLUŠIVÉ...

  Pondělí 13:30

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.