FITweb

ZPĚT

Jsem stylová a fit - Velké finále!

Komerční sdělení

Určitě vám neunikla akce, díky které mohou 3 ženy bojovat za své stylové a fit já. 3 soutěžící, Andrea, Eva a Světlana, se již téměř 3 měsíce potí v posilovně, zlepšují svou kondičku a dodržují jídelníčky.

Snaží se ze všech sil a každým dnem jsou blíže cíli. Kotex výzva je žene stále dopředu a finále je už skoro za dveřmi. Která z finalistek prošla největší změnou? To se dozvíte už 19. září 2015 v pražských Žlutých lázních.

Velké finále začíná v 14:00 a můžete se těšit na skutečně bohatý program! Podrobnější informace naleznete v události na Facebooku: Jsem stylová a fit: VELKÉ FINÁLE!

Určitě si nezapomeňte přibalit sportovní oblečení, bude se vám hodit.
Čeká vás totiž nejen spousta zábavy, ale i trocha dřiny. Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si posilovací lekce s pomůckami Flowin a Lebert, Spartan Workout, kruhový trénink a Beast Body Workout. Skvělá bude i Beast Challenge - výzva v počtu kliků, dřepů a angličáků. To vše bude probíhat za asistence profi trenérů. Pokud jste si stejně jako my oblíbili cvičení podle videí na stránce www.jsemstylova.cz , tak si určitě nenechte ujít posilovací lekce na pláži pod taktovkou trenérek, které videa natáčely.Po cvičení se budete moci nechat nalíčit a učesat, což určitě oceníte až na pódiu vystoupí Majk Spirit a afterparty rozjede DJ Roxstar! Tak neváhejte a vyrazte 19.9.2015 ve 14:00 do Žlutých lázní. Vstup je ZDARMA! Stačí použít heslo „Kotex - Jsem stylová a fit.“ S kým z vás se tam uvidíme? My se už teď nemůžeme dočkat!

7.9.2015 6:06 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.