FITweb

ZPĚT

Kelly Brook

Začínala jako profesionální modelka, později se pustila i do hraní a moderování v televizi. V současnosti je ale známá především díky navržení a nafocení kolekce prádla pro značku New Look.

Firma si nemohla vybrat lepší modelku, obdivují ji zástupy mužů po celém světě, kteří také tvoří nejpočetnější skupinu zákazníků obchodů s dámským prádlem.

PLEŤOVÝ OLEJ

O pleť se snaží starat pečlivě už teď. Moc dobře totiž ví, že jakmile se objeví první vrásky, je na nápravu již pozdě. Každé ráno i večer si pleť pečlivě vyčistí a následně ošetří tonikem. Spoléhá se především na přírodní kosmetiku bez chemikálií a alkoholu. „Zkuste si jednou za čas opláchnout obličej studenou vodou a pak lehce potřít sezamovým olejem, který zanechá vaši pokožku sametově hebkou,“ doporučuje.

ACH, TY PAŽE

I když bychom jí mohly postavu závidět, ani Kelly se sebou není 100% spokojená. Konečně asi jako žádná žena na světě. „Odjakživa nesnáším svoje paže.

Připadají mi obrovské a neforemné. Přitom se je snažím posilovat každý den. Jen málokdy to však přinese nějaký viditelnější efekt. Paže byly problematickou partií i pro mou matku, takže se asi budu muset smířit s tím, že dokonalé nikdy nebudou.“

Kelly je velká labužnice a nedá dopustit na francouzskou kuchyni. „Mají fantastická jídla. Bohužel však také velmi kalorická, proto se snažím jíst jen miniaturní porce nebo pár soust od každého chodu.

Tak si můžu na všem pochutnat, a přitom se nepřejíst.“ Na druhou stranu i ona se snaží jíst alespoň trochu zdravě a v tom případě sází na makrobiotiku, ke které ji přivedla její dlouholetá kamarádka Madonna.

VŽDY DOKONALÁ

Denně pracuje s mnoha známými stylisty, ale ve svém volnu se obléká podle svého. Má ráda klasický, ženský styl s jemným provokativním nádechem. Proto také miluje padesátá léta, která svými střihy zdůrazňovala ženské křivky. Kelly nikdy nepotkáte bez upravených, nalakovaných nehtů a účesu a vyjít na veřejnost bez make-upu je pro ni tabu. „Vím, že jsem všude na očích, a proto si nemohu dovolit chodit jen tak v teplákách.“

VYHOĎTE VÁHU

Kelly má jednu dobrou radu pro všechny, kteří se právě pokoušejí shodit pár nadbytečných kilogramů. „Vyhoďte z koupelny váhu a místo toho se jednou za týden změřte centimetrem.

Váha je často nepřesná, protože vůbec nic neříká o poměru tuků a svalů v těle. Tak se může stát, že ukazuje víc, i když jste mezitím na tuku zhubli,“ radí herečka.

30.6.2008 22:14 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.