FITweb

ZPĚT

Halle Berry (42)

Pro hvězdy showbyznysu je štíhlá linie nezbytným pracovním nástrojem. Jakmile opustí brány porodnice, doslova se předhánějí v tom, kdo z nich se dostane dřív na původní váhu. Která novopečená maminka zvítězila v závodě o nejrychlejší návrat ke štíhlým křivkám?

Kolik přibrala v těhotenství:

20 kg Jak dlouho hubla: 6 týdnů Loni v březnu po rizikovém těhotenství, během kterého musela dodržovat přímo vzorově zdravý jídelníček, porodila dceru Nahlu.

Život plný svačinek

Nedržela žádnou drastickou dietu, která by jí mohla znepříjemnit radost z prvního mateřství, po němž toužila řadu let. Po porodu pouze respektovala základní pravidla zdravé výživy - vzdala se například kalorických moučníků a pomazánek. Pocit plného žaludku jí dodávaly svačinky s obsahem proteinů i sacharidů.

Spousta pohybu

Co se cvičení týče, zvolila propracovaný systém 3-2-1, který spočívá v rozdělení jedné hodiny na pět časových úseků. Tři z nich pak věnovala kardiocvičení, dva posilování a jeden formování trupu. To vše doplňovala i plaváním a golfem.Když se šest týdnů po porodu objevila na charitativním golfovém turnaji, všechny přítomné oslnila dokonale plochým bříškem.

15.6.2009 15:53 | ILONA LAUŽANSKÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.