FITweb

ZPĚT

Proměna realitní makléřky

Ne každá žena dokáže skloubit nabídku horkých módních trendů s tím, co jí sluší. Někdy stačí jen drobný trik, jindy je lepší radikální proměna.

MAKE-UP:

Nejprve provedla vizážistka Veronika Králíčková poradenství, vzhled má být přirozený, pro každodenní nošení, barvy stínů sladila s barvou očí. Poté začala upravovat obočí, dále vizážistka nanesla make-up v barvě pleti. Obočí zvýraznila světle hnědou tužkou, stíny zvolila v odstínech šedomodré. Pro zvýraznění řas nanesla černou řasenku a na rty použila světle růžovou rtěnku.

VLASY:

Nejdříve kadeřnice Monika Novotná pro projasnění a lehké prosvětlení použila melír bez amoniaku. Na celkovou barvu vybrala tmavý odstín s mahagonovočerveným odleskem, která vlasy nezatěžuje a nevysušuje. Druhá kadeřnice Jana Mašková zastřihla konečky vlasů pro oživení jejich délek, dále vlasy lehce sestřihla do obličeje pro objem a vzdušnost účesu. Nakonec vyfoukala vlasy přes velký kartáč a zafi xovala lakem na vlasy.

PROČ PROMĚNA?:

Do práce potřebuji chodit vhodně oblečená, ráda bych vyzkoušela nějaké nové kombinace, které mě samotnou nenapadnou. Nový účes nebo líčení by pro mě bylo příjemným bonbonkem navrch.“

1. VARIANTA

NA KAFÍČKO

TIP: Slečně Lucii jsme oblékli dlouhou sukni, která je na bocích úzce střižená, Lucie má úzké boky, proto jsme jí je zvýraznili, pro optické zeštíhlení jsme Lucii oblékli kozačky na podpatku a svetr se zajímavou délkou, tento střih také zeštíhluje - dolní okraj svetru není rovně střižený, není krabicoidní.

2. VARIANTA

NA VÁNOČNÍ NÁKUPY

TIP: Kabát, který je zase na bocích úzce střižený, upřednostní úzké boky, růžová šála obveselí elegantní outfi t.

16.2.2009 12:57 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.