FITweb

ZPĚT

Paris Hilton (28)

Vážit „dvacet kilo i s postelí“ nemusí být vždycky životní výhra. Představíme vám populární křehulku, která musí denně čelit narážkám o anorexii a na reklamních plakátech se objevují s počítačově vylepšenými vnadami.

VYZÁBLÁ MILIARDÁŘKA

* Profesionální celebrita a dědička hotelového impéria má štíhlou postavu v genech stejně jako další členové její rodiny. V některých obdobích se váhou nebezpečně blíží své superštíhlé sestře Nicky.


* Přede dvěma lety, kdy se dostala do vězení, klesla ručička její váhy na pouhých 45 kilogramů, a lékaři vyhrožovali, že jí budou muset dodávat umělou potravu prostřednictvím kapaček.


* Jinak se v jídle ale prý neomezuje. „Život je moc krátký na to, abychom si odpírali jídla, která milujeme,“ hlásá. Ví se o ní, že má slabost pro rychlé občerstvení, poctivé italské lasagne a čokoládu. Snad jediným dietním jídlem, které si oblíbila, je japonské sushi.


* Veškeré kalorie však vypotí na parketech tanečních klubů při divokých večírcích, kterými proslula, anebo při cvičení pilates.

15.6.2009 15:57 | ILONA LAUŽANSKÁ, JANA POTUŽNÍKOVÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.